Інформаційний випуск 1

Інформаційний листок № 1

народного депутата України Тищенка Олега Івановича

на  окрузі № 91 (м. Біла Церква, Білоцерківський район, Таращанський район)

 

Член фракції «БЮТ - Батьківщина» у  Верховній Раді України, член партії «ВО «Батьківщина», член комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.

Шановні громадяни України!

В сучасній складній політичній  ситуації та за умов нерівного доступу до друкованих засобів масової інформації виникає нагальна потреба у періодичному інформуванні громадськості про позицію кожного народного депутата, його депутатську діяльність та його погляди на загальнополітичну ситуацію з тим, щоб надати Вам можливість усвідомити правильність Вашого вибору тієї чи іншої політичної сили, яку Ви своєю підтримкою на виборах привели до влади, адже впевненість у тому, що від цього залежить доля і життя кожного з Вас сьогодні не викликає сумнівів. Для тих, хто має доступ до мережі Internet, володіє сучасними комп’ютерними технологіями та буде зацікавлений в отриманні такої інформації є можливість здійснювати зокрема  двосторонній зв'язок через наступні комунікаційні ресурси:

* www.byut.com.ua.

Крім того, народним депутатом України, членом фракції «БЮТ – Батьківщина» Тищенком Олегом Івановичем проводяться прийоми громадян за адресою: м. Київ, вул. Турівська, 13 (попередній запис за телефонами: (044) 527-70-69.

Працює пересувна громадська приймальня на базі мікроавтобуса, що здатна виїхати у будь-який віддалений населений пункт, в тому числі дістатися громадянина, у якого є проблеми з пересуванням (інваліди, хворі, люди похилого віку, нужденні тощо).

Також працює «Гаряча лінія» партії                  «ВО «Батьківщина» 0-800-50-40-40 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України).

Роблячи спробу застосувати спосіб донесення інформації через інформаційний листок, маємо повідомити про те, що вже вдалося позитивно посприяти у захисті інтересів громадян та допомогти тим, хто звертався із цих питань.

Проблеми із суспільного життя, що на сучасному етапі турбують громадян найбільше:

як свідчить досвід, найчастіше звертаються представники соціально незахищених верств населення, адміністрації загальноосвітніх, навчально-виховних та медичних закладів  з питань:

- щодо надання різних видів допомоги,

- сприяння у безкоштовному лікуванні;

- невиплати грошових заощаджень;

- призначення пенсій, надання пільг, виконання судових рішень при нарахуванні пенсій та соціальньних надбавок громадянам категорії "Діти війни" та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- газифікації населених пунктів;

- зволікання посадовців у оформленні та видачі безкоштовних державних актів на право власності на земельні ділянки;

- дії чи бездіяльність посадових осіб всіх рівнів та  інших.

Основними засобами для вирішення питань з якими звертаються громадяни, є звернення та запити народного депутата до відповідних органів місцевої та державної влади.

Серед зворотних заходів, що вживаються владою в якості реагування на звернення та запити народного депутата України можна визначити наступні:

- за сприянням НДУ Тищенка, відповідно до направлених ним депутатських звернень, нарешті змогли скористатися своїми законними правами на отримання безкоштовних державних актів на право власності на земельні ділянки у м. Біла Церква та Білоцерківському районі близько 3 000 громадян, які роками не мали можливості це зробити через зволікання посадовців Держкомзему.

У результаті належного депутатського реагування на звернення жителів м. Біла Церква та Білоцерківського району:

- включено до фінансування за рахунок державних коштів Нафтогазу України та заплановане введення в експлуатацію до кінця 2011 р. газопроводу до села Потіївка;

- відновлено водопостачання у Маловільшанському виховному дитячому закладі;

- погашена заборгованість по виконанню робіт щодо будівництва школи в с. Сухоліси;

- проведено ремонтні роботи з переобладнання даху Узинської міської загальноосвітньої школи №1;

- виготовлена проектно–кошторисна документація по введенню в експлуатацію новозбудованої котельні Узинської міської гімназії і передана у відділ капітального будівництва  обласної державної адміністрації.

Проте невирішеними залишаються питання щодо забезпечення житлом колишніх військовослужбовців, офіцерів запасу м. Біла Церква через брак фінансування зазначеної потреби у бюджеті. Але питання продовжує перебувати на особистому контролі.

- Внаслідок неодноразової відмови органів місцевої влади задовольнити депутатські звернення, мотивуючи  недостатнім фінансуванням, народним депутатом України Тищенком О.І. за власні кошти придбано:

1) книги для потреб шкільних бібліотек м. Біла Церква та Білоцерківського району;

2) шкільні меблі, канцелярські товари, музично-акустичну систему з радіомікрофоном, спортивне обладнання, а також профінансував поточні ремонтні роботи деяких закладів освіти;

3) запроваджено іменні стипендії у сумі 500 грн. на одного стипендіата, яка вручається кожного кварталу чотирьом кращим учням шкіл м. Біла Церква та  Білоцерківського району за успіхи у навчанні та для подальшого розвитку творчих здібностей;

4) неодноразово здійснювалася доставка різноманітних лікарських засобів, засобів побутової хімії, особистої гігієни, предметів для оздоблення інтер’єру, канцелярських товарів для потреб будинку-інтернату «Ветеран праці» села Озерне Білоцерківського району Київської області, Білоцерківської центральній районній лікарні, амбулаторії с. Озерне Білоцерківського району, фельдшерсько-акушерського пункту в с. Тарасівка, Білоцерківської дитячої поліклініки, Центральної міської лікарні Таращанського району;

5) придбано подарунки, одяг, телевізор, телефон, канцелярські товари для потреб Центру соціально-психологічної реабілітації "Злагода" у м. Біла Церква, дитячого будинку «Материнка» у м. Біла Церква, центру реабілітації у м. Узин Білоцерківського району.

6) набори для малювання Таращанському Центру творчості для дітей та юнацтва.

- Надана матеріальна допомога у розмірі від 500 до 1000 грн.: гр. Ніколайчук Н.Т (на лікування); Андрущенко Л.Я. (на лікування); Гончар Т.Л. (на лікування); Оніщенко Г. М. (на лікування онкохворої онуки); Ступіній Р.Ф.  (пенсіонерці, опікуну онука, на одяг та взуття); Юрасовій Т.В. (пенсіонерці на лікування); Соколовій Л.М. (на проведення операції з протезування та імплантації кульшового суглоба для рідної сестри Шеламової Т.М); Зінченко Г.Г. (на лікування);  Лашкибі В.І.  (на лікування), гр. Харченко О.І. (на лікування), гр. Ніколайчука Н.Т. (на придбання ліків).

Під опікою народного депутата України перебуває дві багатодітні сім’ї: сім'я Платонової А.Д., в якій виховується шестеро неповнолітніх дітей (с. Фесюри Білоцерківський район Київської області) та сім’я Пашинських - чотирнадцять дітей (м. Бровари, Київська область). Ці багатодітні родини отримують різноманітну допомогу у вигляді побутової та комп’ютерної техніки, одягу, іграшок, книг, подарунків до свят та грошової допомоги.

Тут наведено лише поодинокі приклади.

Всього до народного депутата України протягом року (з 01.02.10 р. по 01.02.11 р.) звернулося 940 громадян.

Відповідно до Законів України «Про статус народного депутата України» та „Про звернення громадян" надіслано 264 депутатських звернень на адреси відповідних інстанцій щодо вирішення питань, зазначених у заявах та зверненнях громадян. Крім того, оголошено 38 депутатських запитів.

Реагування влади на звернення та запити контролюються в оперативному порядку, з кожним документом працюють помічники–консультанти, тому затримки з відповідями громадянам практично відсутні.

Корисна інформація.

Крім звернень на ім'я народного депутата України від фракції "БЮТ - Батьківщина" у Верховній Раді України пропонуємо звертатися до депутатів, обраних від політичної партії        "ВО "Батьківщина" у Білоцерківську міську та Білоцерківську районну ради, м. Тараща та Таращанському районі Київської області.

Депутати, обрані від політичної партії "ВО "Батьківщина"

у Білоцерківську міську  раду Київської області

№ з/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Депутатська комісія,
посада в комісії,
посада в раді

Адреса та часи прийому

1

2

3

4

1

 

Беркут

Сергій Григорович

член постійної комісії з питань ефективного використання земель всіх форм власності

м. Біла Церква, вул. Таращанська, 61

(Рада ветеранів)

2-га п'ятниця місяця з 1800 до 2000

2

 

Петрик

Юрій Федорович

член постійної комісії з питань освіти, культури, мов, духовності, молоді та спорту

м. Біла Церква, вул. Шевченка, 122 (управління освіти і науки),

щоденно

з 0900 до 1800

3

Малюк

Володимир Васильович

член постійної комісії з питань охорони здоров'я

м. Біла Церква, вул. Л.Курбаса, 3

(громадська приймальня)

щоденно з 0900 до 1800

4

 

 

Кошель Іван

Степанович

член постійної комісії з питань ефективного управління об'єктами комунальної власності, торгівельного та побутового обслуговування населення

вул. Л.Курбаса, 3

(громадська приймальня)

1-ша, 3-тя п’ятниці місяця

з 1500 до 1800

 

5

 

 

Бондаренко

Микола Васильович

член постійної комісії у справах соціального захисту населення

В/о № 7

м. Біла Церква, бул. 50-річчя Перемоги, 125 (бібліотека № 9)

2-ий, 4-ий вівторки місяця

з 1500 до 1800

6

 

Колосенко

Микола Павлович

член постійної комісії з питань екологічної політики

м. Біла Церква, вул. Л.Курбаса, 3

(громадська приймальня),

1-ий, 3-ій вівторки місяця з

1500 до 1800

7

Підопригора

Віталій Володимирович

член постійної комісії з питань економічних реформ, соціально-економічного розвитку, інвестицій, підприємництва та будівництва

м. Біла Церква, вул. Таращанське шосе, 193, офіс

щочетверга з 1500 до 1700

 

 

8

Коцел

Ігор Анатолійович

член постійної комісії у справах забезпечення законності, правопорядку та оборонної роботи

В/о № 9

м. Біла Церква, вул. Водопійна,19

(управління охорони здоров'я)

1-ша, 3-тя п'ятниці місяця

з 1400 до 1700

9

Тищенко Андрій Сергійович

член постійної комісії у справах бюджету, фінансів і цін

В/о № 2

вул. Павліченко, 22

(загальноосвітня школа №3)

перший і останній вівторки місяця

з 1600 до 1800

10

Кучер

Ольга  Василівна

член постійної комісії з питань ефективного використання земель всіх форм власності

В/о № 27

вул. Ак. Вула, 8

(ЖЕК № 6 )

1-ша, 3-я середи місяця

з 1700 до 1900

11

Ореховський

Олександр Петрович

член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

В/о № 2

вул. Сквирське шосе,  256

(ЖЕК-4)

щоп'ятниці з 16 до 1800

Депутати, обрані від політичної партії "ВО "Батьківщина"

у Білоцерківську районну  раду Київської області

 

1

 

 

Чичикало Анатолій

Петрович

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров"я, соціального захисту населення, молоді і спорту. Голова комісії

с. Бикова Гребля (сільська рада)

1-ша середа місяця з 1400 до 1700

с. Потіївка (сільська рада)

2-ий вівторок місяця з 1400 до 1700

 

2

 

Роспутній Леонід

Анатолійович

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів і екології. Секретар комісії

с. Поправка (сільська рада)

4-та п’ятниця місяця з 1400 до 1800

с. Шкарівка (сільська рада)

2-га середа місяця з 1400 до 1800

3

 

 

Савчук
Віктор Степанович

Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров"я, соціального захисту населення, молоді і спорту. Член комісії.

с. Чипиліївка,

1-ий вівторок місяця з 1500 до 1800

с. Острійки (сільська рада)

2-га середа  місяця з 1500 до 1800

 

4

 

Недільський  Юрій

Вікторови

Постійна комісія з питань бюджету, цін та соціально-економічного і культурного розвитку. Голова комісії.

с. Олійникова Слобода (сільська рада)

4-та середа місяця з 1300 до 1500

с. М. Антонівка (сільська рада)

2-ий вівторок місяця з 1300 до 1500

 

5

 

 

Гамова-Пастернак

Льоля Михайлівна

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів і екології. Член комісії

с. Пилипча  (сільська рада)

1-ий вівторок місяця 1300 до 1600

с. Фурси (сільська рада)

3-ій четвер місяця з 1300 до 1600

6

 

 

Гринчук

Юлія Сергіївна

 

Постійна комісія з питань будівництва, транспорту, зв"язку, торгівлі

с. Сорокотяги (сільська рада)

1-ий понеділок місяця  з 1400 до 1700

с. М. Вільшанка (сільська рада)

3-тя середа  місяця з 1400 до 1700

7

 

 

 

Долід

Станіслав Васильович

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів і екології. Член комісії

с. Вільна Тарасівка (сільська рада)

1-ий вівторок місяця з 1300 до 1600

с. Дрозди (сільська рада)

2-га середа  місяця з 1300 до 1600

 

8

 

 

Кудлай

Надія Дмитрівна

Постійна комісія з питань бюджету, цін та соціально-економічного і культурного розвитку. Член комісії.

с. Терезине (сільська рада)

1-ий вівторок місяця 1500 до 1800

с. Глушки (сільська рада)

3- ій четвер місяця з 1500 до 1800

9

 

 

 

Чечіль

Андрій Васильович

Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних та водних ресурсів і екології. Секретар комісії

с. Матюші (сільська рада)

2-ий вівторок місяця з 1300 до 1600

с. Трушки (сільська рада)

3-тя  середа місяця з 1300 до 1600

Міські, селищні, сільські голови, обрані від політичної партії "ВО "Батьківщина" у  Київській області

1

Гаєвський

Володимир Антонович

смт. Терезине, селищний голова

смт.Терезине (сільська рада)

щодня з 0900 до 1800

Депутати Таращанської  міської ради, обрані від політичної партії «ВО «Батьківщина»

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Депутатська комісія,
посада в комісії,
посада в раді

Місце та часи прийому

 

організації)

5

2009 рік

2009 рік

2005 рік

 


1

2

3

 

 

1

 

Ратушна

Оксана Вікторівна

 

З питань зв’язків з громадськістю, голова комісії

м.Тараща, Київська область, вул. Шевченка, буд. 16  (громадська приймальня)

щосереди  з 9.00 до 13.00

З 9.00 до 13.00

2

Телющенко

Анатолій Павлович

 

З питань комунальної власності

м.Тараща, Київська область, вул. Шевченка, буд. 16  (громадська приймальня)

щопонеділка з 9.00 до 13.00

 

3

Коваль

Зінаїда Валодимирівна

 

З питань бюджету і фінансів

м.Тараща, Київська область, вул. Шевченка, буд. 16  (громадська приймальня)

щоп’ятниці з 9.00 до 13.00

 

Депутати Таращанської районної ради обрані від політичної партії «ВО «Батьківщина»

 

1

 

Білокобильська

Надія Яківна

 

З питань бюджету і фінансів

м.Тараща, Київська область, вул. Шевченка, буд. 16  (громадська приймальня)

7, 14, 21, 28 березня

з 9.00 до13.00

 

 

2

 

Крайнова

Жанна Вікторівна

 

З питань соціального захисту, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту

м.Тараща, Київська область, вул. Шевченка, буд. 16  (громадська приймальня)

15, 22, 29 березня

з 14.00 до 16.00

3

Онищенко

Петро Петрович

 

 

З питань земельних відносин

м.Тараща, Київська область, вул. Шевченка, буд. 16  (громадська приймальня)

9, 16, 23, 30 березня

з 9.00 до 13.00

4

Глущенко

Віра Володимирівна

 

 

З питань комунальної власності

м.Тараща, Київська область, вул. Шевченка, буд. 16  (громадська приймальня)

10, 17, 24, 31 березня

з 14.00 до 16.00

 

 

5

 

Рибалко

Микола Степанович

 

З питань законності і правопорядку

м.Тараща, Київська область, вул. Шевченка, буд. 16  (громадська приймальня)

11, 18, 25 березня

з 9.00 до 13.00

 

У наступному випуску ми проінформуємо Вас про:

1. Законотворчу діяльність народного депутата України Тищенка О.І.;

2. Реакцію влади на депутатські звернення та запити НДУ Тищенка О.І.

та інше.

 

Слідкуйте, будь ласка, за черговим випуском Інформаційного листка

народного депутата України Тищенка Олега Івановича.

 

Біографія

Статистика