Інформаційний листок 4

Інформаційний листок № 4

народного депутата України Тищенка Олега Івановича

на  окрузі № 91 (м. Біла Церква; Білоцерківський район; Таращанський район)

Член фракції «БЮТ - Батьківщина» у  Верховній Раді України, член партії «ВО «Батьківщина», член комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.

Прийоми громадян проводяться за адресою:

м. Київ, вул. Турівська, 13, каб. 101-в.

(попередній запис за телефонами: (044) 527-70-69).

Адреса для листування: 04080, м. Київ, вул.Турівська, 15.

Також працює «Гаряча лінія» партії «ВО «Батьківщина» 0-800-50-40-40 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів у межах України).

Працює пересувна громадська приймальня на базі мікроавтобуса, що здатна виїхати у будь-який віддалений населений пункт, в тому числі дістатися громадянина, у якого є проблеми з пересуванням (інваліди, хворі, люди похилого віку, нужденні тощо).

ШАНОВНІ СПІВВІТЧИЗНИКИ!

Щиро вітаю Вас з визначним святом – Днем Конституції України!

Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

1.Реакція влади на депутатські звернення та запити НДУ Тищенка О.І.

Шановні виборці! Інформуємо Вас про перебіг виконання, розгляд і подальші дії влади по одній із резонансних справ, щодо яких здійснювалося реагування народного депутата України Тищенка Олега Івановича і про які йшлося у другому випуску інформаційного листка.

Нагадаю, що отримавши інформацію про факти контрабанди у грудні 2010 року 40 тис. тонн гречки із державних запасів та майже одночасну міждержавну закупівлю з Китаю 20 тис. тонн того ж продукту, але більш низької якості для нібито стабілізації роздрібних цін на Українському ринку, - направлено депутатське звернення на ім'я Президента України та депутатські запити на ім'я Прем'єр – міністра України та Генерального прокурора України повний текст якого надається:

"Про контрабанду у грудні 2010 року 40 тис. тонн гречки із державних запасів та міждержавну закупівлю з Китаю 20 тис. тонн того ж продукту для нібито стабілізації роздрібних цін на Українському ринку "                                  

"10 та 11 лютого 2011 року на багатьох сторінках Internet видань, а саме: "ukr.net", "РБК - Україна", "Newsme", "ВсеКоментарии", "Бизнес и политика", "Наш век" (витяги з коментарів додаються) та інших опубліковано повідомлення члена Міжнародної Асоціації Торгівлі Зерном Анатолія Федьковича про незаконний вивіз гречки за кордони України.

Як повідомляє автор:

- «В грудні 2010 року близько 30-40 тисяч тонн гречки було незаконно вивезено через прикордонні області в Російську Федерацію і Білорусь. А саме – через Луганську, Донецьку, Харківську, Сумську та Чернігівську області».

У публікаціях також зазначено, що: "За даними Мінагропрому, в Україні всього вирощується 134 тисячі тонн гречаної крупи на рік, а споживається 92 тисячі тон. Вивезти попри закон 40 тисяч тонн – це фактично пограбувати державні запаси".

Загальновідомо, що саме в цей час неочікувано різко для наших громадян зросли роздрібні ціни на цей продукт на внутрішньому ринку України.

Уряд, на жаль, не знайшов переконливих пояснень такому феномену і списав цю ситуацію на те, що, цитую: "Уряд у цьому випадку невинний, оскільки він не торгує продовольством, а лише створює умови ринку". Так заявляв Прем'єр – міністр України Азаров М.Я. через засоби масової інформації.

Із заяв Міністра аграрної політики та продовольства України  Присяжнюка М.В. на прес-конференції у м. Вінниці відомо, що для виправлення ситуації із стрибком цін укладено угоду з Китаєм на поставку 20 тис. тонн гречки у 2011 році. Крім того, він заявив, що ситуація з гречкою скоріше політична та інформаційна. А 12.02.11 року вже повідомив через ЗМІ про вжиття заходів АПК щодо розширення сільгоспугідь під посіви гречки, зважаючи на нібито недостатні її врожаї.

Того ж дня Прем'єр-міністр Азаров М.Я. поінформував громадян через засоби масової інформації про укладення ним меморандуму з виробниками, а в телевізійних новинах продемонстрували декілька торговельних закладів, де відпускна ціна на гречку нібито впала, але ж відпуск цього продукту в одні руки обмежений до одного кілограму. Таке, можливо, і було, але вочевидь в окремо взятих торговельних закладах, бо у широкому роздрібному продажу станом на 12.02.11 р. гречка так і не з'явилася взагалі.

Тож постають питання, що цікавлять наших громадян:

1)  Чи можливо було, якщо це дійсно так, контрабандним шляхом вивезти з території України 40 тис. тонн гречки?

Відповідь напрошується сама собою: або наші посадовці в долі з контрабандистами, або чинна влада є цілком непрофесійною та некомпетентною, особливо з огляду на наведені заяви.

2) Проблема виникла не вчора і перші особи держави не могли й не мали права не володіти інформацією про причини її виникнення, зокрема щодо тих, на яких закцентував увагу експерт, але ж не вжили адекватних та рішучих заходів реагування.

Тож постає низка питань: чим займається РНБО? Яка роль СБУ, митної служби, податкової адміністрації та прокуратури? Якщо мова йде не тільки про особливо великі розміри розкрадання майна держави, а і про національну безпеку України взагалі.

3) Де підозрювані та обвинувачувані?

4) Чому немає затримань та взяття винних під варту?

5) З ким укладав меморандум Азаров і про що?

6) Хто і з якою метою весь час дезінформує громадян про відсутність проблеми і наявність у широкому продажу гречки по низьких цінах?

7) Якою має бути відповідальність Уряду в цілому?

8) Хто і яким чином відповідатиме конкретно?

9) До яких непередбачених витрат бюджету і до яких ризиків призведуть вимушені міждержавні закупівлі, хто відповість за нецільове використання коштів наших громадян, адже саме вони наповнюють державний бюджет?

Враховуючи вищенаведене та керуючись ст. 15 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу надати конкретні відповіді на питання поставлені у цьому депутатському запиті.

Про результати розгляду депутатського запиту прошу повідомити мене особисто у строк, встановлений чинним законодавством України."

Далі цитую офіційні відповіді вищезгаданих органів влади:

Голова СБУ Хорошковський В.І. повідомляє: "За дорученням адміністрації Президента України Службою безпеки України проведена перевірка фактів контрабанди у грудні 2010 року 40 тис. тонн гречки із державних запасів. Проведеною перевіркою фактів контрабандного вивезення гречки за межі України на виявлено."

У своїй відповіді Прем'єр – міністр України повідомляє про зниження у поточному сезоні виробництва гречки в основних країнах-виробниках, що призвело до суттєвого підвищення цін на крупи гречані практично у всіх державах світу. Запланована закупівля  гречки у Китайської Народної Республіки нададуть можливість сформувати достатні запаси круп гречаних та стабілізувати ринок.

Генеральна прокуратура України повідомила про здійснення нею контролю за перевірками, які проводять Служба безпеки України та Антимонопольний комітет України щодо контрабанди гречки та по фактам безпідставного підвищення цін  на цей продукт.

Вражаюче... Правоохоронці органи не тільки своєчасно не виявили злочинів проти громадян а й зараз їх не бачать. Виходить, що ні порушень, ні контрабанди не було? Чому ж тоді виникла ця проблема вперше за 20 років незалежності? Питання риторичне. Якщо нинішня влада заплющує очі на очевидні злочини є всі підстави підозрювати її принаймі співучасником у зраді національних інтересів України.

Ось такі справи.

2. Благодійна діяльність НДУ Тищенка О.І. у травні - червні 2011 р.

6 травня та 9 травня 2011 р. пересувною громадською приймальнею народного депутата України Тищенка Олега Івановича було проведено низку ініційованих ним благодійних заходів, з метою, підтримки медичних закладів округу, допомоги інвалідам, а також з нагоди Дня Перемоги  та  відкриття придбаного за його кошти дитячого майданчику біля будинку № 61  по вулиці Фрунзе у м. Узин Білоцерківського району Київської області.

Недостатнє забезпечення медичних закладів є великою проблемою для жителів округу. Саме тому, опікування медичними закладами округу є одним з основних пріоритетів депутатської діяльності Олега Івановича Тищенка на виборчому окрузі, за яким депутатською фракцією "БЮТ – Батьківщина" у ВРУ його закріплено.

6 травня, в чергове пересувна громадська приймальня народного депутата України прибула до Таращанської районної лікарні.

Для обслуговування хворих м. Тараща та Таращанського району було передано сердечно-судинні та обезболюючі ліки «Сіган» - 1200 уп. та  «Кардилол» - 1320 уп..

Частина ліків передана медичним амбулаторіям сімейного типу наступних населених пунктів: с.Півшовата, с.Велика Березянка, с.Лісовичі, с.Чапаївка, с.Ріжки, с. Лука та низці сільських медичних закладів Броварського району Київської області.

В ході вивчення проблем жителів Таращанського району було виявлено, що однією з нагальних проблем для людей з обмеженими можливостями руху є недостатня кількість інвалідних візків на отримання яких у відділах соціального захисту місцевих рад великі черги, і тому деякі з інвалідів не мають змоги пересуватися по декілька років за межі будинку, в якому проживають.

Так, мешканцям  Таращанського району Шевченку М. В. та Кошелюжному Г.І.  за сприяння народного депутата України Олега Івановича Тищенка та благодійного фонду «Серце Батьківщини» було вручено два інвалідні візки

На передодні Дня Перемоги не залишилися поза увагою народного депутата України і Ветерани Великої Вітчизняної Війни, що проживають на території округу. Олег Іванович Тищенко завітав до найбільш заслужених фронтовиків, що пройшли через війну, щоб особисто привітати, висловити слова вдячності та вручити подарунки.

9–го травня, в День Перемоги, ще 19 ветеранів, інвалідів Великої Вітчизняної Війни отримали подарунки від народного депутата України Олега Івановича Тищенка (на суму 4000 грн.).

Всі ветерани, які проживають в м. Узин та Таращанському районі отримали вітальні листівки.

Турбота про підростаюче покоління – є також одним із основних чинників успішного розвитку країни. Саме тому Олег Іванович Тищенко не міг залишити поза увагою звернення жительки м. Узин, в якому йшлося про облаштування дитячого майданчику в одному з дворів міста.

Майданчик було придбано та встановлено за кошти Олега Івановича Тищенка (на суму 6 150 грн.). І саме 6 травня відбулося його урочисте відкриття.

На згадку про влаштоване для свято, діти, що з батьками зібралися для зустрічі з народним депутатом України подарували Олегу Івановичу свої малюнки, намальовані маленькими жителями м. Узин.

Крім того, у травні 2011 року на прохання адміністрації Тарщанського Центру соціально психологічної реабілітації дітей Олегом Івановичем було придбано за власні кошти та передано пральну машину для потреб Центру.(на суму 2 500 тис.)

В приміщенні офісу Білоцерківської міської організації політичної партії «ВО «Батьківщина» вручено іменні стипендії (товарний чек) на суму 500 грн. учениці 9-А класу ЗОШ № 11 Вдовиці М. В. для придбання канцтоварів та для заміни картриджів (чорного та кольорового), а також учню 5-Б класу СЗОШ № 1 Абрамову Д. О. для придбання зовнішнього HDD 320 ext, на забезпечення іменного сертифікату (стипендії на суму 500 грн.) НДУ Тищенка О. І., за успіхи у навчанні та для подальшого розвитку творчих здібностей учнів.

27.05.2011р. о 9:00 в місті Тараща, в Таращанській гімназії було проведено урочисту лінійку з нагоди Дня останнього дзвоника. Під час проведення урочистостей від імені народного депутата України Тищенка Олега Івановича найталановитішим учням, переможцям Всеукраїнських олімпіад та конкурсів були вручені грамоти, а їх батькам подяки (всього 8 учнів, з них 4 отримали цінні подарунки з іменним написом від народного депутата України).

Того ж дня вихованцям Таращанського дитячого реабілітаційного центру, з нагоди свята Дня захисту дітей, було вручено подарунки та іграшки.

27.05.2011 р головами первинних партійних організацій ВО "Батьківщина" Білоцерківському районі було вручено грамоти, подяки від НДУ Тищенка О.І. а також книжки літератора та барда В. Гонського «Людина і нація». (всього 8 учнів), а в Узинській гімназії вручення грамот було проведено на випускному балі 28.05.2011 р.

Того ж дня у ЗОШ №1 та ЗОШ №11 відбулося вручення грамот, подяк та подарунків від НДУ Тищенка О.І. Вручено грамоту та подарунок за високі досягнення у навчанні учню спеціалізованої ЗОШ № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов, стипендіату НДУ Тищенка О.І. - Абрамову Дмитру, а також вручена подяку матері Абрамові І. Г. за дбайливе виховання учня.

Під час урочистої лінійки вручено грамоту і подарунок стипендіату премії НДУ Тищенка О.І. - Вдовиці Мирославі Володимирівні учениці 9-А класу ЗОШ № 11, а також подяку батькам учениці.

Щороку в перший день літа Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях – наше продовження, здійснення  мрій і сподівань.

З нагоди свята, за ініціативи Олега Івановича Тищенка, 1 червня пересувна громадська приймальня завітала до багатодітних родин, які проживають в Білоцерківському та Таращанському районах.

Великі та дружні родини, а саме сім’я Нікуліних, в якій виховується 7 дітей, сім’я Кулаківських, в якій 12 дітей та сім’я Марин, в якій 8 дітей  радо зустрічали гостей, розповідали про свої буденні справи, ділилися досягненнями та сподіваннями. Всім сім’ям з нагоди свята були вручені цінні подарунки (столовий посуд загальною вартістю 1500 грн.), майбутнім першокласникам в подарок залишено ранці, найменшим дітлахам вручено іграшки. (які були зібрані за сприянням благодійного фонду «Від серця до серця»).

Також 1 червня пересувна громадська приймальня народного депутата України Олега Івановича Тищенка завітала до Таращанської районної лікарні.

За сприяння Олега Івановича та благодійного фонду «Від серця до серця» в лікарню було передано: лікарняні ноші (2 од.) та необхідні засоби особистої гігієни (підгузки в кількості 5 пачок).

Не залишаються поза увагою народного депутата України і діти родини Пашинських - мешканці м. Бровари, дітлахам було урочисто вручено привітання від народного депутата. Також сільським амбулаторіям у Броварському районі у співпраці з благодійним фондом «Від серця до серця» було вручено необхідні ліки «Сіган» у загальній кількості 48 уп.

17.06.2011 р. в закладах охорони здоров’я міста Біла Церква: міській лікарні № 1, міській лікарні № 2, дитячій поліклініці, психонаркологічному територіальному медичному об’єднанні, територіальному медичному об’єднанні,  станції швидкої медичної допомоги, пологовому будинку, поліклініці загальної практики – сімейної медицини відбулися урочисті збори медичних працівників м. Біла Церква з нагоди професійного свята, на якому відбулося привітання листівками та квітами кращих медиків міста від народного депутата України Тищенка Олега Івановича.

3. Робота фракції «Батьківщина» у Білоцерківській міській раді

1. На сьомій сесії Білоцерківської міської ради VI скликання  від 31 березня  2011 року провладною більшістю було ухвалене рішення «Про пропозицію передачі цілісного майнового комплексу Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» в концесію".

Депутати від фракції «Батьківщина»  виступили проти прийняття такого рішення, тобто проти передачі комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» у приватні руки й намагалися вести обговорення по даному питанню перш за все в економічній площині, мотивуючи свою позицію тим, що згідно з законодавством України, концесія – це надання міською радою суб’єкту підприємницької діяльності права на управління (експлуатацію) об'єктом концесії за умови взяття концесіонером на себе певних зобов'язань з управління певним комунальним майном. Згідно з концесійним договором, який підписують зазвичай не менше ніж на 25 років, концесіонер повинен привести до ладу (за власні чи запозичені ним кошти) комунальне підприємство та вподальшому, забезпечити якісними послугами споживачів. Така зміна власника є виправданою, у випадку банкрутства підприємства, коли інші заходи з відновлення його діяльності владою вичерпано. Однак «Білоцерківводоканал» не банкрут а успішно функціонуюче комунальне підприємство, однак це не так. Але саме таку неправдиву інформацію штучно поширюють міські керівники та зацікавлені у "прихватизації"особи.

Справа в тому, що з грудня 2009 року КП «Білоцерківводоканал» перейшло з обласної до міської комунальної власності. Місто взяло на свій баланс стабільне підприємство, яке  повноцінно функціонує і зараз. Протягом кількох років водоканал власними ресурсами ліквідував заборгованість по заробітній платі, та інших фінансових видатків. За цей час  кількість працівників на даному підприємстві зменшилась, але їх заробітна плата зросла вдвічі. З 2009 по 2011 рік соціальні витрати підприємства суттєво збільшилися (з 3 до 6 млн. грн.) За власні кошти керівництво підприємства організувало навчання дітей своїх працівників та надало відчутну матеріальну допомогу непрацездатним пенсіонерам.

Це красномовно свідчить про те, що водоканал - підприємство прибуткове і за умов ефективного управління спроможне здійснювати самостійну надійну роботу з водопостачання та водовідведення. Крім того, якість води у Білій Церкві відповідає всім державним стандартам.

Фракція «Батьківщина» у Білоцерківській міській раді голосувала проти прийняття такого рішення і заявляє, що комунальне майно має залишитися у власності територіальної громади, а рішення про передачу в концесією є великою авантюрою групи зацікавлених осіб».

2. Фракція «Батьківщина» у Білоцерківській міській раді одностайно голосувала проти прийняття рішення проекту «Про стратегію реформування галузі охорони здоров’я в місті Біла Церква», яке вносилося до порядку денного на сьому сесію Білоцерківської міської ради VI скликання  від 31 березня  2011 року тому, що даний проект рішення не відповідає Конституції України.

3. Фракція «Батьківщина» у Білоцерківській міській раді голосувала проти прийняття проекту рішення щодо «Про участь Білоцерківської міської ради в створенні товариства з обмеженою відповідальністю «Міське інвестиційне агентство», яке виносилося в порядку денному на восьму сесію Білоцерківської міської ради VI скликання  від 21 квітня  2011 року, тому що, у Білоцерківській міській раді є відділ з питань розвитку підприємництва та інвестицій з усіма необхідними і достатніми повноваженнями та технічними можливостями.  Фактично метою створення товариства «Міське інвестиційне агентство» є здійснення приватизації таких об’єктів, як: «Білоцерківводоканал», «Білоцерківтепломережа» та інші підприємства комунальної власності міста Білої Церкви.

Фракція «Батьківщина» у Білоцерківській міській раді підтримує всі проекти рішень, які спрямовані наповнювати бюджет міста Біла Церква.

Два рази на тиждень помічник-консультант Народного депутата України Малюк Володимир Васильович – голова фракції БЮТ – Батьківщина у Білоцерківській міській раді проводить прийом громадян, які звертаються з питанням до нього та до Народного депутата України Тищенка Олега Івановича. (графік прийому було надруковано в інформаційному листі № 1)

У наступному випуску ми проінформуємо Вас про:

1. Участь Міської партійної організації «Батьківщина» очолювана депутатом міської ради Беркутом Сергієм Григоровичем у загальноміських заходах міста Біла Церква за період з березня по червень 2011 року..

2. "По кому вдарить Пенсійна реформа". Роз’яснення щодо прийнятого у І читанні на пленарному засіданні ВРУ проекту Закону України "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" (р/н № 7455 від 16.06.11).

3. Різне

Будь ласка, слідкуйте за перебігом подій у чергових випусках Інформаційного листка

народного депутата України Тищенка Олега Івановича.

� о�&�'���$�:� в розрахунку на місяць та якщо у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані і проживають тільки непрацездатні громадяни,  розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах норми володіння чи користування загальною площею житла та нормативів користування зазначеними послугами за умови  призначення субсидії становить 10 відсотків  середньомісячного  сукупного доходу,  а за придбання скрапленого газу,  твердого та рідкого пічного побутового палива - 10 відсотків річного сукупного доходу.

     Усі інші сім'ї  сплачують відповідно 15 відсотків середньомісячного сукупного доходу та  15 відсотків річного сукупного доходу.
     Існують випадки, коли субсидії не призначаються. Так, субсидії не призначаються, якщо:
     - серед зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) є працездатні особи, які не працюють, не вчаться за денною формою навчання, не перебувають на обліку у службі зайнятості як такі, що шукають роботу (крім громадян, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку (до шестирічного віку за наявності медичного висновку лікарсько-консультативної комісії); громадян, які мають трьох і більше дітей віком до 16 років і доглядають за ними; громадян, які доглядають за інвалідами I групи або дітьми-інвалідами віком до 18 років,  або інвалідами I чи II групи внаслідок психічного розладу,  або особами, які досягли 80-річного віку; а також фізичних осіб, які надають соціальні послуги);
     - житлове  приміщення (будинок) здано за договором у найм або в оренду;
     - у володінні зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) або членів їх сімей мають у сукупності більше ніж одне житлове приміщення (будинок), загальна площа яких у сумі  перевищує встановлені норми володіння чи користування загальною площею житла;
     - у володінні зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) або членів їх сімей більше одного автомобіля, транспортного засобу (механізму) (не враховуються транспортні  засоби, які згідно із законодавством не є об'єктами оподаткування (крім тракторів на гусеничному ходу);
     - житлове приміщення (будинок) придбане менше ніж рік тому;
     - будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується  плата за житлово-комунальні послуги, протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидій здійснив купівлю земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку тощо або оплатив послуги з навчання, будівництва, ремонту квартири (будинку) або автомобіля, транспортного засобу (механізму), телефонного (в тому числі мобільного) зв'язку тощо, крім житлово-комунальних послуг у межах норм споживання та медичних послуг, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності, на  суму, яка  на час звернення перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для зазначених осіб;
     - під час вибіркового обстеження матеріально-побутових умов сім'ї державним соціальним інспектором з'ясовано, що будь-хто із складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, має додаткові джерела для  існування, не зазначені у декларації про доходи та майно здає у найм (оренду) житлове приміщення (будинок) або його частину; працює без оформлення трудових відносин у встановленому порядку; отримує дохід від утримання худоби, птиці, інших тварин, дохід від    народних  промислів, використання наявної сільськогосподарської  техніки,  вантажної  машини,  мікроавтобуса тощо;
     - неповнолітні діти, маючи батьків, зареєстровані в житловому приміщенні (будинку) самі.
     Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає органу праці та соціального захисту населення довідки про доходи кожної особи, зареєстрованої  у  житловому  приміщенні. Зазначені заява  та декларація до органу праці та соціального захисту населення можуть бути надіслані поштою.
     Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на шість місяців, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива - на календарний рік за особистим зверненням громадян.
     Якщо у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані і проживають  тільки  пенсіонери,   які не працюють, та інші непрацездатні громадяни, джерелом існування яких є лише доходи від особистого селянського господарства, пенсія та інші соціальні виплати, субсидія може призначатись на дванадцять місяців.
     По закінченні терміну отримання субсидії громадяни повинні підтвердити право на призначення субсидії на наступний період. Для цього вони подають до органів праці та  соціального  захисту населення тільки довідки про доходи зареєстрованих громадян та заяву, в якій підтверджується відсутність змін у складі зареєстрованих та у характеристиці житла  і  послуг  з  моменту попереднього призначення субсидії.
     Якщо у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані лише пенсіонери, які не працюють, та інші непрацездатні громадяни, для підтвердження права на призначення субсидії подається лише заява, в якій підтверджується незмінність сукупного доходу, складу зареєстрованих та характеристики житла і послуг з моменту попереднього призначення субсидії.
     Якщо громадяни, зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), з незалежних від  них причин (відрядження, хвороба, смерть близької людини тощо), що підтверджується  відповідними документами, не змогли  своєчасно звернутися за призначенням субсидій, в окремих випадках субсидії можуть призначатися з дня виникнення права, але не більше ніж за три місяці до звернення за призначенням субсидії.
     Сума субсидії, перерахованої (виплаченої) надміру внаслідок свідомого подання   громадянином документів з недостовірними відомостями,  повертається ним за  вимогою  органу,  що  призначив субсидію.
     У разі коли громадянин добровільно не повернув надміру перераховану (виплачену) суму субсидії,  питання про її стягнення органи, що призначають субсидії, вирішують у судовому порядку.

У наступному випуску ми проінформуємо Вас про:

1. Благодійну діяльність НДУ Тищенка О.І. у травні та червні 2011 року.

2. Остаточні відповіді вищих посадових осіб держави на депутатські реагування НДУ Тищенка О.І. з резонансних питань, якщо вони будуть отримані.

3. Остаточні відповідь посадових осіб держави на депутатське звернення НДУ Тищенка О.І. щодо фактів контрабанди у грудні 2010 року 40 тис. тонн гречки із державних запасів та майже одночасну міждержавну закупівлю з Китаю 20 тис. тонн того ж продукту (про це згадувалося в інформаційному листі НДУ Тищенка О.І. № 2).

2. Роботу фракції "Батьківщина" у Білоцерківській міській раді.

3. Різне.

Будь ласка, слідкуйте за перебігом подій у чергових випусках Інформаційного листка

народного депутата України Тищенка Олега Івановича.

 

Біографія

Статистика