Нова Влада

Про що каже і що насправді робить?

Про стабільність і демократію.

Фактично знищує опонентів у будь-якій спосіб, не озираючись ані на Конституцію, ані на Закон. Якщо ж треба зробити вигляд законності – змінюються самі Закони. Особлива «увага» приділяється політичній силі, яку очолює Юлія Тимошенко (чи то Виборчий блок політичних партій під назвою «Блок Юлії Тимошенко», чи то політична партія «Батьківщина», Головою якої вона є  і яка є фундатором цього блоку). Висловлювання Януковича: «Політичні сили, що програли Президентські вибори мають зникнути» має відповідні наслідки. На активістів і знакових постатей цієї політичної сили здійснюється постійний тиск. Проти них безпідставно порушуються кримінальні справи, інколи десятками, їх кидають за грати без доведення провини, їм вимикають енерго і водопостачання в офісах, викидають на вулицю з законно орендованих приміщень, погрожують, викликають на безглузді допити в СБУ, не реєструють їхні подання на представництво у виборчих комісіях, реєструють у органах юстиції протизаконно утворені осередки партії «Батьківщина», цілком ігноруючи і відмовляючи у легалізації законно утворених.

Натомість у Партії регіонів головами переважної більшості територіальних і місцевих осередків є голови обласних, міських та районних організацій, і таким чином через партійні осередки, до яких входять перш за все держслужбовці та працівники державних установ. Владу на місцях цілком монополізовано, тобто побудовано машину нечуваного адміністративного ресурсу.

Отже тотальна узурпація влади видається Партією Регіонів за політичну стабільність та справжню демократію, хоча це найбільш вибухонебезпечний спосіб здійснення державної влади.

 

Про свободу слова.

Почнемо з того, що власником найбільших потужних періодичних видань та телерадіоканалів є члени правлячого олігархічного клану, а всі інші залякані тим же самим адмінресурсом , то яка може бути свобода слова?

Звідси маємо побиття та викрадання журналістів, обмежених частот незалежних каналів телебачення, намагання СБУ взяти під контроль Internet видання, відкриття кримінальних справ проти інакомислячих – все як «у минулі Радянські часи, коли свободою слова і не пахло».

 

Про покращення життя громадян.

Головним аргументом є ніби-то підвищення соціальних стандартів, яке доречі, на відміну від обіцянок Уряду Азарова додати до доходу кожного малозабезпеченого більше 100 грн., на справді «підвищило» добробут кожного у середньому не більш як на 6 грн.

Але з моменту цього «підвищення» ціни та тарифи зросли у 1,5 -2 рази, а останнім часом підвищення цін відбувається майже щодня. Виплату втрачених заощаджень громадян зупинена на невизначений термін і є цілеспрямовані намагання нинішнього Уряду протягнути через Верховну Раду України Законопроект, який би назавжди поховав надію повернення або хоч якоїсь компенсації щодо цих заощаджень. Кредитування фізичних осіб не відновлено. Борги щодо виплат заробітних плат невпинно зростають і сягнули майже 2 млрд. грн.. по Україні.

 

Про боротьбу з корупцією

Що таке корупція? Це найнебезпечніше соціальне явище, коли посадові особи і працівники будь-якого рівня використовують своє службове становище для самозбагачення, взаємозбагачення  та для досягнення інших корисливих цілей за рахунок інтересів держави, а отже її громадян.

А тепер скажіть, будь  ласка, чи може бути корупціонером олігарх, що займає державну посаду або працює у державних структурах? Це не тільки абсурдно, а це неможливо, згідно чинного законодавства України. Але не для нинішньої партії влади, її керівництва, найближчого оточення Президента і Прем’єр-міністра та лизоблюдів на місцях.

Оточення Януковича цілком складається з міліардерів (Клюєв, Колєсніков, Тігіпко, Хорошковський, Бойко, можна продовжувати). Якщо Хорошковський, перебуваючи на посаді голови СБУ є власником та співвласником найпотужніших бізнес угруповань, в тому числі горезвісного «РосУкренерго», телеканалу «Інтер», інших та, застосовуючи службове становище і зловживаючи ним з мовчазної згоди Януковича, підтримує Бойка у його боротьбі проти держави Україна (отакий у нас ще один державний діяч – Міністр палива та енергетики Юрій Бойко), щоб поцупити з державного бюджету близько 2 млрд. доларів США ( а це приблизно 15 млрд. грн.) та покласти у власні кишені. На це використовуються ті ж самі бюджетні кошти, тобто наші з Вами податки у міжнародних судах, для багаторічного утримання у в’язницях захисників державної власності, тих хто не дозволив свого часу їм її вкрасти.

А що можна очікувати від Януковича, який взявся очолювати антикорупційний комітет так і не пояснивши громадянам яким чином заволодів державним майном «Міжгір’я», розташованим на площі 350 га, який обдурює журналістів і ховається від незручних запитань. Між тим Азаров вважає це дрібницею, на яку не слід звертати уваги в той час, як людину, яка не поділилась з ними відповідним чином, можуть за 1 млн. грн. замовчувати. Звичайно безкарності не може бути, але для всіх!!!!

До речі, хто слідкує за подіями в Україні, майже щодня стикається з фактами, коли то там, то там правоохоронні органи затримують хабарників на гарячому, але чи багато можна навести прикладів, коли справа доводиться до кінця, гроші повертаються до бюджету, а хабарник отримує покарання по заслугах? Повірте, таких випадків обмаль і чим більший розмір хабаря, тим менша вірогідність торжества справедливості.

Якщо зважити на те, що своїх вони взагалі не чіпають, то не важко зробити висновок, що боротьба з корупцією іде у зворотньому напрямку, тобто корупція зведена до рангу державної політики і є механізмом збору додаткової тіньової данини для правлячої еліти, її політичних партій і інших утворень для придушення демократії – тобто закриття рота громадськості. Азаров з цього приводу нещодавно висловився цілком відверто. Він сказав: Ми ломатимимо все, що буде нам заважати. І вони ломають… Ламають так, що страх і байдужість в суспільстві зараз нажаль домінують, а це дає змогу не обмежуватися хабарами та деребаном бюджету, ними захоплюються і розпродаються державні об’єкти, такі як металургійні заводи, шельф Чорного моря, газотранспортна система, які привласнюються за безцінь, часом підставними особами, за якими стоять як Українські так і Російські високо посадовці та грошові спонсори Партії Регіонів.

 

Про команду професіоналів у Владі

Небагато сьогодні бажаючих Азарова вважати професіоналом, хіба що у хабарництві, корупції, дешевих інсинуаціях та з відвертої брехні. «Сильний українець» Тігіпко, який ще з Президентських виборів надів «тогу реформатора, поки що не виправдовує заявлених амбіцій. Його робота над бюджетом, проектом податкового Кодексу та інших інноваціях, постійно потерпає, м’яко кажучи, невдачу, а точніше повний провал. Про Хорошковського і Бойка вже згадувалося і відносно останнього можна додати, що його криклива критика на адресу попереднього Уряду  (Ю.Тимошенко) щодо зависоких цін на російський газ за контрактом, досі не підкріпленні конкретними діями окрім уявних пустопорожніх обіцянок щось неординарне зробити аби Росія послабила свої апетити. Але фактом залишається те, що обіцянка вмовити Росію на певні поступки в обмін на здачу їй  Севастополя по Харківській угоді залишаються черговою примарою, а скоріше елементом спекуляції на довірі наших громадян.

Може більш професійним ніж у попередньому Уряді є міністр АПК? То чому тоді врожай зернових у 2010році прогнозується (не факт, що таке буде) на рівні 35 млн. т., а у найбільш кризові роки 2008-2009 він сягав 50 млн. т.? Чому м’ясо зникає з полиць, а ціни зростають до небес? До чого тоді гнівна погроза Азарова розібратися з «боргами», які скуповують м’ясо по 10грн., а ковбасу продають по 100 з лишнім? Чому зникає гречка, в рази дорожчає цукор, яйця, молочні продукти? Може більш професійним ніж у попередньому Уряді є Міністр охорони здоров’я? Хотілося б спитати цього міністра куди поділося сучасне медичне обстеження, сільські швидкі допомоги, фельдшерсько-акушерські пункти для села і все інше, що було придбано Урядом Ю.В. Тимошенко, розділено по районних і сільських лікарнях та перебувало на складах ще майже рік тому?

Яку новацію запропоновано під його керівництвом міністерства та втілено в життя? Можна продовжувати.

Підсумком діяльності команди професіоналів є поки що повний провал силоміць протягнутого через Верховну Раду України, а згодом у такий же спосіб ………….. бюджету держави на 2010 рік. Тобто маємо справу зі звичайним блефом.

 

Про економічний підйом та оновлення виробництва

Про що тут багато говорити, якщо за оцінкою вкрай лояльної до нинішньої Влади Рахункової палати у 2010 році спостерігається падіння всіх макропоказників економіки у порівнянні з 2008-2009 кризовими роками та повна відсутність будь-яких інновацій у виробництві, а це означає що з виробничих потужностей видавлюються останні соки, щоб збагатитися самим, інакше як розуміти декларування росту ВВП на фоні різкого зростання цін і тарифів врешті зубожіння громадян?

 

Про успішну зовнішню політику та небачений приток інвестицій

Помпезні візити Януковича до інших країн з безпрецидентно величезною свитою консультантів, охоронців, іншої челяді не припиняють дивувати світ кумедними курйозами та невдалими жартами, в ході яких дипломатична стриманість офіційних кіл іноземних держав видається за справжнє захоплення успіхом нової влади в Україні. Витрачаються знову ж таки численні бюджетні кошти на такі візити, натомість конкретних результатів поки що не спостерігається, а інвестиційна привабливість України тільки погіршується. Останнім часом маємо низку різких негативних оцінок дій Влади з боку Європейських інституцій, а все та ж Рахункова палата констатує значне зниження інвестиційної активності.

 

Про прискорення підготовки до Євро 2012

Це прискорення поки що реалізувалося тільки у прискоренні побудови доріг до маєтку Януковича у Міжгір’ї та інших автошляхів, якими прямують можновладці – саме ЄВРО 2012 було аргументом Влади у поясненнях щодо вимагання бюджетних коштів, яких зважте на це, ні на інше у цієї влади не вистачає. Разом із тим справу ЄВРО 2012 доведено до реально очікуваної відмови від послуг України, яка щойно впала у рейтингу ФІФА аж на 25 місце.

Виникає тоді питання: яка роль віце-прем’єра Колєснікова, окремо закріпленого за підготовкою до ЄВРО 2012, за їх версією професіонала і мільярдера за сумісництвом? Невже лише у будівництві згаданих доріг?

 

Про остаточне розкриття справи Гонгадзе

Більш цинічного «фінішу», відрежесованого нинішньою владою важко собі уявити. Ховаючи кінці в воду Вона, при цьому, намагалася здобути додаткові політичні дивіденди, мовляв стільки часу змарнували попередники, а ми он які професійні, тільки прийшли і все одразу вирішили, не забувши за ці місяці по- шантажувати Литвина і вичавити з нього потрібні політичні підтанцьовки, полоскотати нерви Кучмі, погрожуючи очною ставкою з Пукачем та здійснити інші мерзотні речі. В той же час вся історія з викраденням і вбивством Гонгадзе відоме всьому світові давно, очікується лише освячення цих відомостей рішеннями суду, до якого остаточні дослідження Генеральної прокуратури України ніяк не досліджують вже 10 років. Чому не доходять? Тепер стало ще більш зрозуміло, бо  після закінчення 10 років втрачається термін позовної давнини і цей формальний привід дає право її остаточно закрити, що й було потрібно владі. Але зарано з полегшенням зітхають Литвин та Кучма, бо в пам’яті народу термін давності відсутній, а Влада, що у ганебний спосіб покриває своїх, не заслуговує на повагу і довіру.

 

 

 

 

 

 

 

Народний депутат України                                        Тищенко О.

 

Біографія

Статистика