Начебто Кучма: "Судді – подонки, мля"

Кожного дня протягом ганебного судилища над Ю.В. Тимошенко зростає упевненість у тому, що підстав навіть для пред’явлення обвинувачень або підозр у скоєнні, як трактує влада, особливо тяжких кримінальних злочинів з боку                     Ю.В. Тимошенко немає, їх просто не існує.

Свідчення осіб, яких визначила сторона обвинувачення, тобто влада, не можуть надати обґрунтувань власних негативних показів, навпаки більшість з них вимушена надавати позитивну характеристику діям Тимошенко Ю.В.

Всім давно зрозуміло, що маємо справу з бездумною репресивною машиною, що не керуючись жодними аргументами чи здоровим глуздом, тупо виконує замовлення своїх хазяїв, прізвища яких є загальновідомими.

Саме вони, будучі не в змозі довести вигадані ними звинувачення у юридичний спосіб, вдаються до перекручувань, інсинуацій і провокацій з однією метою зомбувати свідомість громадян, щоб вони якомога толерантніше сприймали, після промивання їхніх мізків, заздалегідь заготовлене рішення про безпідставне ув’язнення Ю.В. Тимошенко.

Для здійснення таких брудних справ Янукович і Партія регіонів використовують своїх вигнанців, їх прізвища та їх ганебна діяльність є відомими. Ці генератори бруду готові навколішки повзати перед своїми хазяями, щоб відкупити власну провину перед бандою, яка при владі, розуміючи, що в іншому випадку їх не залишать у спокою та не дадуть нормально жити, як зараз це роблять за їхнею участю з  Ю.В. Тимошенко.

Багато хто радить не звертати увагу на нісенітниці які верзе їхній табір через гучномовці на Хрещатику. А все ж таки варто звернути увагу на:

- з перших днів проведення судових засідань ця нібито всеукраїнська громадська організація під назвою "Загальновійськова спілка України", яка немовбито вболіває за долю простих людей і начебто взяв на себе місію знищення корупції у державі, щодня влаштовує брудні провокації:  то, за допомогою влади заводить вночі до зали суду групу молодиків–провокаторів, завданням яких є створення більшості присутніх у залі засідань та здійснення провокацій під час судового процесу; то її голова влаштовує прогулянки територією наметового містечка БЮТ у нетверезому стані, або у супроводі 30-40 тренованих молодиків дефілює цією територією, граючи м'язами;  то засилає окремих нетверезих особистостей, які намагаються спровокувати сварку з тими, хто перебуває у наметовому містечку БЮТ і краще за все – з народними депутатами України, усвідомлюючи як у цій ситуації поводитимуся правоохоронні органи з огляду на події у залі засідань суду 07.08.11р., коли ними було вчинено засідку у залі засідань з ночі і яких народні депутати України видалили геть (до початку судового засідання) але того ж дня за заявою саме провокаторів ГУ МВС у               м. Києві порушила кримінальну справу по факту хуліганства нібито з боку народних депутатів України від фракції "БЮТ - Батьківщина", натомість за повідомленням автора цих строк про злочин щодо захоплення приміщення зали суду невідомими особами у позаурочний (нічний) час навіть не взято до розглянуто.

- те, що суцільною туфтою є і сама "організація".  Присутніми у їхньому таборі є  це хлопчики та дівчата 15-17 літнього віку, це діти-сироти, яких силоміць виводять на Хрещатик, щоб тримати прапори і створювати враження присутності.

Народний депутат України Ар"єв В.І. вже звернувся до правоохоронних органів і Міністерства сім"ї, молоді та спорту щодо протизаконного залучення до участі у політичних акціях неповнолітніх і це свідчить про те, що у організаторів провокацій немає ніяких військових – та свідчить про те, що ця "організація" відверто займається шахрайством за підтримки місцевих і  центральних органів влади;

- дорослих керівників, що є організаторами провокаторів і начебто спікерами у їхньому таборі немає. Окремі з них з'являються час від часу,щоб поставити додаткові завдання або розрахуватися за "виконану роботу". Їхні одні й ті ж самі виступи багаторазово озвучуються з запису голосом однієї людини від імені нібито різних виступаючих.

- тексти цих виступів,зважаючи на їх зміст напевно готуються спічрейтерами з Банкової, а відтак опосередковано відображають позицію  влади і тому виходить, що суддя Кірєєв разом із представниками Генеральної прокуратури діють немов під диктування віртуального смотрячого;

- низка тверджень у цих текстах безнадійно застаріла навіть для влади, яка вже не стверджує і не наполягає на тих чи інших положеннях, що у цьому шоу досі виголошуються;

- всі учасники "безстрокового пікету" тобто провокатори, промарковані печаткою вищезгаданої громадської організації і гроші їм за кожен відпрацьований день цілком відкрито вручаються безпосередньо на місці, тобто це проплачена владою імітація підтримки дій влади (навряд чи штучна, нікому не відома громадська організація має відповідні власні фінансові можливості) псевдоагітація;

- їхня антиагітаційна камарилья, якщо навіть не зважати про їх висловлення на адресу Ю.В. Тимошенко, просто з брандспойту поливає брудом Європейські держави, США і відомих діячів, що насмілилися  висловлювати підтримку Ю.В. Тимошенко, та засуджують антидемократичні дії влади Януковича. І це є також позицією влади, яка ігнорує клопотання най видатних представників Української еліти. То ж виникає питання: а чи рахується влада з громадською думкою? Чи хоч щось люди означають для очильників влади? Здається ні.

Позиція слідчих Генпрокуратури, судді Кірєєва та декількох прокурорів, які підтримують обвинувачення в суді, підноситься владою до абсолюту і вважається єдино правильною. Янукович, Пшонка та інші організатори гноблення Ю.В. Тимошенко і опозиції постійно наголошують на забороні законом втручатися у дії слідства і судів. Більшої лицемірності важко вигадати, адже Янукович за Конституцією є її гарантом, а Пшонка очолює головну наглядову інстанцію держави за додержанням вимог закону і Конституції.

То коли вони бачать (якщо не повилазило), або отримують відповідні сигнали про віверті грубі порушення прокурорами, слідчими, суддями цих самих законів і Конституції, то невже у них не вистачає законних підстав, повноважень і дарованих законом механізмів впливу, щоб вжити дієвих зрозумілих громадянам і міжнародній спільноті заходів щодо повернення процесу зі шляху беззаконня у правове поле України? Питання риторичне. Але відбувається все навпаки, а саме, особисто від цих кукловодів надходять вказівки провокаторам, слідчим, прокурорам, суддям та іншим виконавцям ганебного фарсу, як їм себе поводити, щоб сфабрикувати і реалізувати замовну справу. Не даремно виконавців судилища над Ю.В. Тимошенко та інших                          екс - урядовців підібрано з числа людей із заплямованою репутацією, якими легко керувати та ставити їм буд-які умови, бо у разі невиконання вони самі стануть (і цілком обґрунтовано) фігурантами негайно порушених проти них кримінальних справ. Це і штовхає цих слабких і безчесних людей на чергову підлість.

Отак виглядає  сьогодні побудована владою бандитська схема кругової поруки.

Як тут не згадати вислів Кучми, що зазначений у заголовку?

 

 

 

Народний депутат України                                            Тищенко О.І.

 

Біографія

Статистика