Формула «успіхів» Януковича у побудові Владної Вертикалі

 1. 1. Інструментарій

Попрання Конституції, порушення законів, біблійських заповідей, віроломство, нахабство, відверте політичне грабіжництво, зради, інтриги, провокації, шантаж, залякування, силовий тиск, брехливість та цинізм.

 1. 2. Стратегія

2.1       Суцільне знищення реальних конкурентів та встановлення повного контролю над владою у будь який спосіб.

2.2       Ревізія і перекроювання Конституції та всієї законодавчої бази під безроздільне правління групи осіб, а згодом однієї особи.

2.3       Підпорядкування всіх гілок влади та силових і дипломатичних структур Президенту та його найближчому оточенню.

2.4       Привласнення ресурсів і потенціалу держави купкою можновладців з необмеженими повноваженнями.

2.5       Натомість радикальне обмеження прав людини, безпосередня залежність її соціального статусу і матеріальних статків від лояльності по відношенню до влади та унеможливлення, таким чином зміни цієї влади протягом тривалого терміну.

2.6       Використання на власну користь проблем у міждержавних відносинах, які виникли внаслідок:

-          відлуння світової фінансової кризи

-          енергетичної залежності Європи від Росії

-          боротьби з міжнародним тероризмом

-          зацікавленості всіх країн у політичній стабільності будь-якою ціною та інших політичних чинників, що полегшують сприйняття світовою спільнотою відвертого Конституційного перевороту, захоплення влади у бандитський спосіб, вбивство демократії та встановлення жорсткого диктаторського режиму в Україні.

 1. 3. Тактика

3.1       Головним об’єктом атак Януковича безперечно є Ю.В. Тимошенко. Метою цих атак є вимивання її дуже популярного імені зі свідомості суспільства навіть на рівні спогадів. Саме для цього:

-          робляться фальсифікації на президентських виборах і здійснюються не безуспішні намагання переконати світову спільноту у їх прозорості і справедливості. Допомогла в цьому Януковичу зрада Портнова А.В., якому було доручено вести від імені Тимошенко Ю.В. справу про фальсифікації у Вищому Апеляційному суді, внаслідок чого Ю.В. Тимошенко вимушена була відкликати позов, що зовсім не свідчить про її згоду з результатами, що підтверджено її подальшою позицією

-          у неконституційний спосіб відправляється у відставку Уряд Ю.В. Тимошенко та з грубими порушеннями регламенту Верховної Ради України призначається Азаров на посаду Прем’єр-міністра України та його Уряд. Ця зграя безпідставно і навмисно обливає брудом Тимошенко Ю.В. та розпочинає репресії проти членів її Уряду, її вони бояться бо знають, що з цього вийде

-          поспіхом, без будь-яких обговорень приймається новий закон про місцеві вибори за яким:

 • блоки політичних партій не приймають участі у виборах і таким чином пізнаваємий громадянами «Блок Юлії Тимошенко» зникає з виборчих перегонів.
 • час, що відведено на підготовку і проведення виборів до місцевих органів влади, суттєво скорочується, щоб не надати можливості громадянам засвоїти назву політичної сили, а саме партії «ВО «Батьківщини», яку очолює Ю.В .Тимошенко і від якої висуватимуться підтримані нею кандидати.
 • замість пропорційної системи вводиться змішана виборча система, де тільки 50 відсотків кандидатів висуває політична сила, а решту складають само висуванці, що не завжди підтримується тією чи іншою політичною силою і це дає змогу суттєво розтягнути голоси виборців.
 • повністю виключається вплив на виборчий процес з боку центральних статутних органів партій і суб’єктами виборчого процесу, навіть по тих 50 відсотках стають територіальні партійні осередки, що повністю суперечать Конституції, Закону України про політичні партії в Україні, інших законодавчих актів, але надає можливість підігрівати сепаратиські настрої окремих керівників місцевих осередків та скористатись їх власними амбіціями, моральною нестійкістю та іншими аналогічними рисами на фоні ідеологічної безконтрольності.
 • формування списків кандидатів у депутати місцевих рад, пропозицій щодо членів територіальних і дільничних виборчих комісій та спостерігачів перетворена у свавілля окремих посадових осіб, бо не підлягає даже оскарженню.
 • блокада політичної сили, очолюваної Ю.В. Тимошенко щодо унеможливлення її участі у місцевих виборах на цьому не завершується, злочинна влада багатократно дублює власні преференції у виборчому процесі, створюючи під брендом партії «ВО «Батьківщина» власні клони, розраховуючи не тільки завадити участі у виборах легітимних представників партії «ВО «Батьківщина», а ще й провести до влади по сфальсифікованих документах певну кількість своїх людей, скористувавшись прихильністю до цієї політичної сили з боку значної частини виборців. Саме у такий розбіжний спосіб за законами крадіїв і злочинців, Партія регіонів за безпосередньою участю підконтрольних їй державних органів вибиває з виборчого процесу партію «ВО «Батьківщина» у найбільш прихильних до неї регіонах: Київській, Львівській, Тернопільській, Луганській, інших областях та у м. Києві.

Тепер регіонали цинічно заявляють, що «ВО Батьківщина» програла вибори. Виникає питання: А як можна було їх виграти, не маючи можливості приймати в них участь? Окрім того, на етапі формування списків на кожного, хто давав згоду на включення у списки «ВО «Батьківщина» чинився шалений тиск.

-          підконтрольне Партії регіонів ЦВК, суди всіх інстанцій, Мінюст та засоби масової інформації роблять свою чорну справу, не даючи можливість:

 • друкувати бюлетні (документи сурової звітності!) у будь-якій друкарні без ліцензії у неконтрольованих обсягах та безконтрольно їх розподіляти по виборчих дільницях.
 • по заздалегідь заготовленій разнорядці (де, хто і скільки має отримати голосів). Запланованих результатів голосувань у шахрайський спосіб домагаються та підтасовують там, де не виходить арифметика. В тому числі і шляхом вкидання сфальсифікованих бюлетенів і перекладанням з одних виборчих дільниць до інших і знищенням не за їх поняттями проголосованих. Все це робиться майже відкрито, бо безнаказаність гарантовано кукловодами з Банкової.
 • На дільницях і у ТВК, де жодним чином не вдається сфальсифікувати бажану цифру, багаторазово здійснюється перерахунок голосів у обмеженому колі «своїх людей», багато хто з яких не має відношення до виборчого процесу, а в «екстремальних» випадках, коли і це не вдається, кидають переможців виборчих перегонів за грати, як підозрювану у начебто скоєних ними злочинах (по факту).

Саме таким чином наперстники при владі намалювали собі «перемогу» і у такий же спосіб мають намір робити це і на виборах до Верховної Ради.  Зараз вирішують питання як найшвидше це зробити, другим кроком буде перекроювання виборчого законодавства під себе з урахуванням досвіду шахрайства на місцевих виборах та вдосконалених грабіжницьких брудних технологій.

Післямова.

Конкретних фактів з вищенаведеного – безліч. І вони задокументовані та своєчасно передані в суди, тільки марно. Всі судові рішення будуть на користь влади і це на жаль вирок демократії з мовчазної згоди наших громадян, що втомилися від політичних розборок та стриманого реагування міжнародної спільноти, яка звикла до незалежності від влади правоохоронних органів і цілком довіряє рішенням суддів.

Але ж всі ми таким чином втрачаємо свободу вибору, право голосу, право називатися і бути демократичною, незалежною державою. Невже все це нас влаштовує? Якщо ні, то кожен на своєму місці має рішуче протестувати проти цих ганебних явищ, гуртуватися навколо справжньої (не кишенькової) опозиції. Такою опозицією є партія ВО «Батьківщина».

 

Біографія

Статистика