НДУ Тищенком О.І. було перераховано матеріальну допомогу на придбання матеріалів та оплату роботи у розмірі 5000 грн.

Щодо проведення водопостачання в будинок інваліда ІІ гр. Лойченко Катерини Олександрівни (Чернігівська обл.., Городянський р-н, с. Полісся)

Звернення до НДУ Тищенка О.І. на офіційний сайт :

Офіційний сайт народного депутата України Тищенко Олега Івановича: Допоможіть!!!

Відправник: Катерина

Це повідомлення було відправлено через розділ Контакти сайту http://tyschenko.com.ua/:
Катерина

Шановний Олег Іванович, вибачте що звертаюсь, але я незнаю що мені робити. Мені 23р. Я інвалід 2гр. У мене аномалія розвитку обох ступнів ніг. Моїй донечці 2, 5 років і вагітна другою дитиною. Батько дітей пішов до іншої,  здорової, дівчини. Але дякувати Богу вирішив залишити нам будинок. Це дуже добре, але мені дуже важко носити воду з колодязя і далеченько мені тяжко, а ще ж діти. Будьласка допоможіть мені провести воду в дім, це коштує 5тис. гривень, а в мене їх немає. І я їх неназбираю, бо треба ж і одягати і годувати дитину. ДОПОМОЖІТЬ! Маю велику на Вас надії!

Ви все робите для людей, я в Вас вірю в вашу політику і вірю що буде краще. Я живу в селі Полісся Городнянський р-н Чернігівської обл. ЛОЙЧЕНКО КАТЕРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

 

01.12р Виділені кошти на презентацію книги

Виділені кошти на презентацію книги «Людина і нація» автору Володимиру Гонському.

- Виділені кошти на придбання книг для потреб Качанівської жіночої колонії № 54 у м. Харкові .

 

12.11р Виділені кошти на проїзд до міста Запоріжжя

Виділені кошти на проїзд до міста Запоріжжя., .кошти на оплату тимчасового житла та кошти на придбання теплих речей  гр. Стефанішиній І.В.,  будинок та особисті речі якої знищені через пожежу .

 

29.12.11Заходи проведені НДУ Тищенком О.І. з нагоди Новорічних свят у Білоцерківському районі

До народного депутата України Тищенка Олега Івановича неодноразово зверталось керівництво Узинської гімназії із різноманітними проханнями, кожного разу Олег Іванович уважно прислуховувся до потреб гімназії та знаходив можливість надати педагогічному колективу допомогу. Ось і цього разу на прохання директора гімназії Щербань Т.В. надати допомогу у вигляді парт для відкриття нового класу Олег Іванович зміг відгукнутись та допомогти.

Детальніше...
 

12.11р. Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. в м. Узин Білоцерківського району та в м. Тараща з метою вручення іменних стипендій.

23 грудня в школах закінчилася учбова чверть. З цієї нагоди, пересувною громадською приймальнею народного депутата України Тищенка Олега Івановича, було організовано урочисте вручення стипендій народного депутата України багаторазовим переможницям Олімпіад та конкурсів на районних, обласних та всеукраїнських рівнях:  Лістуновій Аліні м. Узин Білоцерківського району та Добровольському Роману м. Тараща.

Детальніше...
 

19.12.11 Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. в окрузі з метою привітання багатодітних родин з нагоди Дня Святого Миколая.

Гарною традицією для Олега Івановича Тищенка стало піклування про багатодітні родини: родину Нікуліних, в який виховуються 8 дітей (с.Сухоліси, Білоцерківського району), родину Платонових, 6 дітей (с. Фесюри, Білоцерківського району), родину Марин, 8 дітей (м.Тараща), родину Кулаківських, 12 дітей (м.Тараща) та родину Пашинських, 14 дітей (м. Бровари).

Детальніше...
 

08.11р. Виділені кошти в розмірі 6 000 грн.

Виділені кошти в розмірі 6 000 грн. дитячому ансамблю "Вишиваночка" при Центрі дитячої творчості Таращанського району Київської області для поїздки у Латвію на міжнародний конкурс дитячих творчих колективів, колектив успішно виступив на фестивалі та був відзначений Дипломом учасника міжнародного фестивалю мистецтв та культурних традицій української спільноти.

 

22.06.11Пересувна громадська приймальня народного депутата України завітала до багатодітних родин, які проживають в м. Тараща.

Це сім’ї Кулаківських та Марин, де виховується 12 та 8 дітей.

Олег Іванович Тищенко, особисто, поспілкувався з сім’ями та вручив їм солодкі подарунки та надав благодійну допомогу у вигляді одягу для дітей та батьків, а також шкільних ранців.

 

01.06.11Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. в окрузі

Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. в окрузі з метою привітання багатодітних родин з нагоди Дня захисту дітей З нагоди свята дня захисту дітей, за ініціативи Олега Івановича Тищенка, 1 червня пересувна громадська приймальня завітала до багатодітних родин, які проживають в Білоцерківському та Таращанському районах, а саме до сім’ї Нікуліних, в якій виховується 7 дітей, сім’я Кулаківських, в якій 12 дітей та сім’я Марин, в якій 8 дітей Всім сім’ям з нагоди свята були вручені цінні подарунки (столовий посуд), майбутнім першокласникам в подарок залишено ранці, найменшим дітлахам вручено іграшки (які були зібрані за сприянням благодійного фонду «Від серця до серця»).

Детальніше...
 

01.06.11 Привітання багатодітних родин з нагоди Дня захисту дітей

Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. в окрузі з метою привітання багатодітних родин з нагоди Дня захисту дітей З нагоди свята дня захисту дітей, за ініціативи Олега Івановича Тищенка, 1 червня пересувна громадська приймальня завітала до багатодітних родин, які проживають в Білоцерківському та Таращанському районах, а саме до сім’ї Нікуліних, в якій виховується 7 дітей, сім’я Кулаківських, в якій 12 дітей та сім’я Марин, в якій 8 дітей Всім сім’ям з нагоди свята були вручені цінні подарунки (столовий посуд), майбутнім першокласникам в подарок залишено ранці, найменшим дітлахам вручено іграшки (які були зібрані за сприянням благодійного фонду «Від серця до серця»).

 

06.11р. Тищенко О.І. виділив кошти. на видавництво книги "Біля витоків незалежності"

Відповідно до звернення голови правління Молодіжного Руху України, НДУ Тищенко О.І. виділив кошти. на видавництво книги "Біля витоків незалежності" – першу із серії видань "Шляхи українських патріотів", присвячену до 20- річчя проголошення Незалежності України.

 

 

27.05.11 За дорученням НДУ Тищенка О.І було вручено грамоти, подяки від НДУ Тищенка О.І. та книжки (всього 8 учнів)

Перебування пересувної громадської приймальні НДУ О.І. Тищенка у Білоцерківському районі Київської області

За дорученням НДУ Тищенка О.І було вручено грамоти, подяки від НДУ Тищенка О.І. та книжки (всього 8 учнів), а в Узинській гімназії вручення грамот було проведено на випускному балі 28.05.2011 р.

Не залишились поза увагою народного депутата України і діти Броварського району. 11 талановитих учнів району отримали грамоти за успіхи у навчанні та подяки батькам за дбайливе виховання дітей, а також НДУ відмітив цих дітей подарунками-книжками літератора та барда В. Гонського «Людина і нація».

 

27.05.2011 р. Участь НДУ Тищенка О.І. у заходах, присвячених святу «Останнього дзвоника» в школах м. Білої Церкви

В ЗОШ №1 та ЗОШ №11 відбулося вручення грамот, подяк та подарунків від НДУ Тищенка О.І.

І. Спеціалізована ЗОШ № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов

Після вступного слова директора школи було вручено грамоту та подарунок за високі досягнення у навчанні, стипендіату НДУ Тищенка О.І. - Абрамову Дмитру, а також вручена подяку матері Абрамові І. Г. за дбайливе виховання учня.

ІІ. ЗОШ № 11

Під час урочистої лінійки вручено грамоту і подарунок стипендіату премії НДУ Тищенка О.І. - Вдовиці Мирославі Володимирівні учениці 9-А класу, а також вручив подяку батькам учениці.

 

06.05.11 візит пересувної громадської приймальні народного депутата України Тищенка О.І. до Таращанського району.

1. За сприянням НДУ Тищенка та підтримки БФ "Серце Батьківщини" для кращого обслуговування хворих м. Тараща та Таращанського району передано сердечно-судинні та обезболюючі ліки «Сіган» - 1200 уп. та  «Кардилол» - 1320 уп.

Детальніше...
 

06.04.11Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. у м. Тараща Київської області

1. Під час перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О. І. в м. Тараща було проведено ряд благодійних заходів, ініційованих Олегом Івановичем та за сприяння відділу гуманітарної та соціальної політики партії «ВО «Батьківщина» з метою, підтримки навчальних та медичних закладів округу.

Детальніше...
 

04.03.11Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. в Білоцерківському районі

До громадської приймальні народного депутата України Тищенка О. І. звернулася жителька Білоцерківського району Качанюк Р. І. з приводу надання матеріальної допомоги малозабезпеченій багатодітній родині її невістки Платонової А. Д., в якій виховується 6 неповнолітніх дітей. Вивчивши ситуацію та враховуючи те, що підтримка багатодітних родин є одним з пріоритетних напрямків роботи Олега Івановича, було вирішено надати допомогу багатодітній родині з метою вирішення її нагальних проблем.

4 березня в с. Фесюри, де проживає багатодітна родина, було організовано зустріч з сім’єю Платонових з нагоди свята 8 Березня.

За ініціативи та за кошти НДУ Тищенка О.І, було придбано різноманітний одяг, взуття, іграшки, книги, постільну білизну, продукти харчування та передано багатодітній родині.

 

7.02.11р. в м. Тараща було продовжено благодійну акцію

Пересувною громадською приймальнею НДУ Тищенка О.І. в м. Тараща  було продовжено благодійну акцію, організовану за ініціативи Тищенка О.І., з залученням благодійного фонду «Серце Батьківщини». Метою акції була допомога  дітям сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування та дітям, сім’ї яких перебувають в кризовій ситуації.

Під час заходу від Тищенка О. І. вихованцям закладу вручено 21 ранець з канцелярським приладдям, м’якою іграшкою та солодощами.

Директор Центру Гарбар Т. А. зауважила, що вперше Центр отримує допомогу від народного депутата України, чим вона приємно вражена.

 

02.11р

Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. в Таращанському районі та проведення благодійного заходу в комунальному закладі Таращанської районної ради центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

 

02.11р. в Узинській гімназії відбувся ювілейний вечір зустрічі з випускниками «10 років - шлях до успіху».

Враховуючи давню співпрацю та велику повагу, з боку педагогічного колективу, НДУ Тищенко О.І. отримав персональне запрошення на захід.

Захід  розпочався з реєстрації, обміну гімназійної валюти, ярмарку шкільних реліквій та перегляд фільму про гімназію.

Урочиста частина почалася в актовій залі виступом директора гімназії та  представленням гостей.

Урочисто вручена Подяка працівникам гімназії  від НДУ та акустична система, придбана на кошти НДУ Тищенка О.І.

Для  допомоги навчальному закладу та з нагоди десятиріччя, НДУ Тищенком О.І. було залучено благодійну організацію «Серце Батьківщини» та передано учням гімназії 25 учнівських парт зі стільцями німецького виробництва.

 

02.11р Відвідування центра реабілітації дітей.

Вихованці та працівники Центру реабілітації залишились задоволені почутим та сподівались на подальшу співпрацю.

Завершенням зустрічі було вручення подарунків від народного депутата України Тищенка Олега Івановича та благодійного фонду «Серце Батьківщини».

Кожен отримав ранець з канцелярським приладдям, м’яку іграшку та солодощі.

 

01.11р.

Акція в Таращанському Центрі творчості для дітей та юнацтва.

Перед присутніми виступив Тищенко Олег Іванович. За великі досягнення та успіхи в роботі він відзначив образотворчу студію «Палітра»,  та подарував набори для малювання .

 

20.01.2011р. Передано ліки для лікування серцево - судинних захворювань ( 192 уп.).

пересувною громадською приймальнею народного депутата України Тищенка О.І. було проведено зустріч з керівним складом та медичними працівниками Білоцерківської  центральної районної лікарні та передано ліки для лікування серцево - судинних захворювань ( 192 уп.).

Також громадська приймальня народного депутата України Тищенка О.І. відвідала Таращанську центральну районну лікарню, де було організовано зустріч з керівним складом, медичним персоналом закладу та передано ліки «Дженокард» (1152уп.).

Детальніше...
 

01.11р. Привітання сім’ї Пашинських

Привітання сім’ї Пашинських за сприянням  народного депутата України Олега Івановича Тищенка з Новим роком та Різдвом Христовим в  м. Бровари.

За сприянням народного депутата України Тищенка Олега Івановича, пересувною громадською приймальнею НДУ була відвідана багатодітна родина Пашинських. Було вручено подарунки з нагоди Нового року та Різдва Христова.

Під час зазначеного заходу кожному із членів родини був вручений окремий подарунок та привітання від НДУ Тищенка О.І. (загалом 17 подарунків.). Дітям були придбані для подарунків енциклопедії, пізнавальна література, канцтовари, взуття, солодощі тощо.

 

27.12.10 Вручені іменні стипендії

Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. у Білоцерківському районі де були вручені іменні стипендії народного депутата України Олега Івановича Тищенка учням Узинської гімназії №1.

Детальніше...
 
Сторінка 1 з 3

Біографія

Статистика