06.2010 р. урочисті збори колективу, з нагоди святкування Дня медичного працівника.

о 12:00 в приміщенні актового залу Білоцерківської дитячої поліклініки, що знаходиться по вул. Шевченка, 69,  відбулися урочисті збори колективу, з нагоди святкування Дня медичного працівника.   .

Святкування розпочалося з привітального слова завідуючої міської дитячої поліклініки, яка привітала всіх присутніх зі святом. Після привітального слова завідуючої слово було надано НДУ Тищенку О. І.,

який привітав присутніх від імені лідера БЮТ Тимошенко Ю.В., від фракції БЮТ у ВРУ, від себе особисто з їх професійним святом, побажав завжди на високому рівні виконувати свої обов’язки та дотримуватися клятви Гіппократа. На завершення промови Тищенка О.І. колектив отримав у подарунок від Народного депутата ваги для немовлят (кількість – 2шт.), медичний спецодяг, тонометр, 55 медичних працівників (в тому числі 13 ветеранів) отримали персональні подяки з особистим підписом та 15 пляшок шампанського в брендових упаковках БЮТ.

За власні кошти придбано тонометр та спец одяг для потреб медичного персоналу фельдшерсько-акушерського пункту в с. Тарасівка. Все це вручено під час привітання працівників ФАП з нагоди професійного свята де їм крім цього вручено вітальні листівки та шампанське.

Окрім того, за сприяння відділу гуманітарної та соціальної політики партії «ВО «Батьківщина» та благодійного фонду «Серце Батьківщини» Білоцерківській центральній районній лікарні була надана гуманітарна допомога у вигляді медичних каталок, пальт, напівпальт, медичних шапочок, медичних пов’язок для перев’язування тощо.

 

Біографія

Статистика