17 жовтня 2010 р. Народним депутатом України О.І. Тищенком був ініційований благодійний захід в с. Озерне Білоцерківського району

В багатьох країнах світу відбулись акції, присвячені Всесвітньому дню боротьби із бідністю. Народним депутатом України О.І. Тищенком був ініційований благодійний захід в с. Озерне Білоцерківського району, а також ініційовано та проведено вручення підручників для бібліотечного фонду Узинської гімназії №1.

В Узинській гімназії Білоцерківського району до Народного депутата України Тищенка О.І. звернулась вчитель іноземної мови Швець Людмила Іванівна з проханням посприяти в придбанні підручників англійської мови для учнів 11-х класів.

За сприянням НДУ Тищенка О.І. 19 жовтня 2010 р. було відвідано Узинську гімназію Білоцерківського району. Під час урочистого вручення підручників та навчальних компакт-дисків з англійської мови , які були придбанні за кошти народного депутата України Тищенка О.І.. були присутні учні 9, 10, 11 класів, директор, вчитель іноземної мови, батьки та активісти партії «ВО «Батьківщина».

Ці підручники є нагальною необхідністю для підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, тести яких складені саме за цими підручниками. Окрім підручників для дітей також був придбаний спеціальний підручник та диск для вчителя, що дасть можливість ґрунтовно підійти до підготовки абітурієнтів до вступної кампанії.

Такий подарунок став великою приємністю для всіх присутніх та підтвердив, що народні депутати фракції БЮТ у Верховній Раді України дійсно працюють для людей, цікавлячись їх проблемами та, використовуючи всі свої повноваження, для позитивного їх вирішення.

 

 

Біографія

Статистика