10.10р. Відвідання будинку-інтернату «Ветеран праці» села Озерне Білоцерківського району

Відвідання будинку-інтернату «Ветеран праці» села Озерне Білоцерківського району, Київської області з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби із бідністю..

На кошти, виділені народним депутатом України Тищенком Олегом Івановичем, були придбані різноманітні лікарські засоби, засоби побутової хімії, особистої гігієни, предмети для оздоблення інтер’єру, канцелярські товари., а також агітаційна продукція у вигляді футболок, блокнотів, ручок для кожного пенсіонера, що перебуває на утриманні закладу.

З людьми похилого віку була проведена дружня зустріч, яка супроводжувалась дискусіями та роз’ясненнями щодо політичної ситуації в країні, діяльності партії «ВО «Батьківщина» в умовах опозиції, подальших планів та перспектив роботи.

Як повідомила завідувач будинку-інтернату «Ветеран праці» майже за 20 років існування цього закладу, така зустріч проводилась вперше, що надало більшої значущості цій події.

10.10р. Під час перебування пересувної громадської приймальні народного депутата України Тищенка Олега Івановича в

с. Озерне Білоцерківського району, до народного депутата України звернувся головний лікар сільської амбулаторії з проханням посприяти у забезпеченні медикаментами їх медичного закладу. Тому 20 жовтня для сільської амбулаторії були придбані ліки та різноманітні медичні засоби.

 

Біографія

Статистика