17.12.10 районі було організовано та проведено ряд святкових заходів з нагоди Дня Святого Миколая.

Проведення  заходів за сприянням  народного депутата України Олега Івановича Тищенка з нагоди Дня Святого Миколая в  Білоцерківському районі

17 грудня в Білоцерківському районі було організовано та проведено ряд святкових заходів з нагоди Дня Святого Миколая.

В 11.00  в Білоцерківській центральній районній лікарні за сприянням НДУ Тищенко О.І. було організовано святкове привітання дітей, які знаходяться на стаціонарному лікуванні.

Було придбано новорічні подарунки від НДУ Тищенко О.І. для двадцять одної дитини та медичних працівників, які вручив Святий Миколай. Для дітей було організовано також конкурсну програму.

Не залишилися поза увагою Святого Миколая і діти, які знаходилися в палатах та не мали можливості приймати участь у заході. Святий Миколай завітав до кожного з них, розповів їм вірші та вручив подарунки від НДУ.

Після розважальної програми з дітьми,  керівництву лікарні було вручено дитячі іграшки для облаштування ігрової кімнати в дитячому відділенні .

Працівники лікарні та батьки дітей, які знаходилися на лікуванні разом з дітьми, висловили слова вдячності НДУ Тищенку О.І. та зауважили, що такий захід в лікарні було проведено вперше.

Окрім того, 17 грудня, отримали подарунки від НДУ Тищенка О.І. 20 дітей, які знаходяться в Білоцерківському районному центрі реабілітації дітей в м. Узин.

Для ремонту другого поверху Центру було придбано фарбу та передано директору Центру.

 

Біографія

Статистика