01.06.11Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. в окрузі

Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. в окрузі з метою привітання багатодітних родин з нагоди Дня захисту дітей З нагоди свята дня захисту дітей, за ініціативи Олега Івановича Тищенка, 1 червня пересувна громадська приймальня завітала до багатодітних родин, які проживають в Білоцерківському та Таращанському районах, а саме до сім’ї Нікуліних, в якій виховується 7 дітей, сім’я Кулаківських, в якій 12 дітей та сім’я Марин, в якій 8 дітей Всім сім’ям з нагоди свята були вручені цінні подарунки (столовий посуд), майбутнім першокласникам в подарок залишено ранці, найменшим дітлахам вручено іграшки (які були зібрані за сприянням благодійного фонду «Від серця до серця»).

01.06.11

Перебування пересувної громадської приймальні народного депутата України Олега Івановича Тищенка у  Таращанській районної лікарні.

За сприяння Олега Івановича та благодійного фонду «Від серця до серця» в лікарню було передано: лікарняні ноші (2 од.) та необхідні засоби особистої гігієни (підгузки в кількості 5 пачок).

01.06.11

Перебування пересувної громадської приймальні народного депутата України Олега Івановича Тищенка у Броварському районі Київської області.

Не залишаються поза увагою народного депутата України і діти родини Пашинських - мешканці м. Бровари, дітлахам було урочисто вручено привітання від народного депутата.

Також сільським амбулаторіям у Броварському районі у співпраці з благодійним фондом «Від серця до серця» було вручено необхідні ліки «Сіган» у загальній кількості 48 уп.

 

Біографія

Статистика