19.12.11 Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. в окрузі з метою привітання багатодітних родин з нагоди Дня Святого Миколая.

Гарною традицією для Олега Івановича Тищенка стало піклування про багатодітні родини: родину Нікуліних, в який виховуються 8 дітей (с.Сухоліси, Білоцерківського району), родину Платонових, 6 дітей (с. Фесюри, Білоцерківського району), родину Марин, 8 дітей (м.Тараща), родину Кулаківських, 12 дітей (м.Тараща) та родину Пашинських, 14 дітей (м. Бровари).

Ось і цього дня, за ініціативи Олега Івановича Тищенка, пересувна громадська приймальня народного депутата завітала в гості до цих родин, щоб привітати зі святом та передати подарунки, придбані за його сприянням.

Першою була родина Платонових, яка проживає в віддаленому куточку Білоцерківського району в  с. Фесюри.  Всі діти отримали солодкі подарунки та дитячі речі.

Дуже гостинно зустріли громадську приймальню народного депутата і в сім’ї Нікуліних.

Давньою мрією старших дітей цієї родини був комп’ютер. Саме його вони і отримали від Олега Івановича. Також кожен маленький член родини отримав по солодкому подаруночку.

Далі, на шляху пересувної громадської приймальні була мальовнича Тараща. Тут також дуже добре знають Олега Івановича по його добрим справам.

Діти сім’ї Марин з радістю отримали солодощі та дитячі речі.

А самій великій сім’ї в Білоцерківському районі - Кулаківських, в якій виховується 12 діток було подаровано одяг, солодощі, книжки та канцелярське приладдя, яке так необхідне для розвитку та навчання дітей.

Також пересувна громадська приймальня відвідала багатодітну родину в м. Бровари – Пашинських, в якій виховується 14 дітей. Діти отримали у подарунок солодощі та одяг.

 

Біографія

Статистика