12.11р. Перебування пересувної громадської приймальні НДУ Тищенка О.І. в м. Узин Білоцерківського району та в м. Тараща з метою вручення іменних стипендій.

23 грудня в школах закінчилася учбова чверть. З цієї нагоди, пересувною громадською приймальнею народного депутата України Тищенка Олега Івановича, було організовано урочисте вручення стипендій народного депутата України багаторазовим переможницям Олімпіад та конкурсів на районних, обласних та всеукраїнських рівнях:  Лістуновій Аліні м. Узин Білоцерківського району та Добровольському Роману м. Тараща.

Після урочистого вручення стипендії, директор гімназії провела екскурсію в кадетський клас гімназії, який був відкритий за сприянням Олега Івановича Тищенка. Вона передала слова вдячності, народному депутату України за підтримку та допомогу.

Були вручені також товарні чеки на суму по 500 грн.: учениці 9-А класу ЗОШ № 11 Вдовиці Мирославі Володимирівні для придбання комплектуючих пристроїв до принтера та папір А 4 (2 шт.), посібника для користування Windows та учню 5-Б класу СЗОШ № 1 Абрамову Дмитру Олександровичу для придбання колонок Microlab M 930 на забезпечення іменного сертифікату (стипендії) народного депутата України Тищенка Олега Івановича за успіхи у навчанні та для подальшого розвитку творчих здібностей учнів.

 

Біографія

Статистика