29.12.11Заходи проведені НДУ Тищенком О.І. з нагоди Новорічних свят у Білоцерківському районі

До народного депутата України Тищенка Олега Івановича неодноразово зверталось керівництво Узинської гімназії із різноманітними проханнями, кожного разу Олег Іванович уважно прислуховувся до потреб гімназії та знаходив можливість надати педагогічному колективу допомогу. Ось і цього разу на прохання директора гімназії Щербань Т.В. надати допомогу у вигляді парт для відкриття нового класу Олег Іванович зміг відгукнутись та допомогти.

У співпраці із благодійними фондом «Від серця до серця» було вручено у подарунок з нагоди Новорічних та Різдвяних свят 12 шкільних парт.

За ініціативи НДУ Тищенка О.І. та за підтримки благодійного фонду «Серце Батьківщини» було вручено подарунок (продуктовий набір) учню 5-го класу, сироті Нікітенко Владиславу.

Крім того, у м. Тараща дітям багатодітних родин  Марин - 8 дітей та родина Кулаківських - 12 дітей було вручено подарунки, а сім"я Марин додатково отримала продуктові набори (10 од.).

А самій великій сім’ї в Білоцерківському районі - Кулаківських, в якій виховується 12 діток було подаровано 12 подарункових наборів для розвитку дітей.

Також за підтримки благодійного фонду «Серце Батьківщини» було вручено: Білоцерківській районній лікарні було вручено ліки (Ензибене – 1 ящик, Аналергін – 2 ящики, Кандібене – 1 ящик, Лактив-ратиофарм – 3 ящики). Таращанській центральній районній лікарні (головний лікар Назарина В.В.) лікарські засоби (Аналергін – 2 ящики, Лактив ратіофарм – 8 ящиків, Ензібене – 1 ящик) та Броварській районній лікарні (Аналергін – 2 ящики, Кандібене – 1 ящик, Лактив-ратиофарм – 3 ящики).

 

Біографія

Статистика