Звітність за 2009р.

.

ПОГОДЖУЮ_______________

 

Народний депутат України

Тищенко О.І.

«       » _____________2010

ЗВІТ

Про діяльність народного депутата України

Тищенка Олега Івановича за  серпень 2009 – червень 2010 року в ТВО№ 98

(м. Бровари та Броварський район, м. Баришівка та Баришівський район, м. Славутич, Згурівський район) та

№ 91 (м. Біла Церква та Білоцерківський район)

 

З початку своєї діяльності (17 липня 2009 року) народний депутат України шостого скликання Тищенко Олег Іванович (фракція БЮТ) спрямував свою діяльність на налагодження конструктивної роботи на округах, маючи на меті реалізацію передвиборної програми Блоку Юлії Тимошенко та захист інтересів виборців.

І. Відповідно до ч.3 ст. 24 Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обов’язків народного депутата України) протягом звітного періоду НДУ Тищенко О.І. був присутній та безпосередньо брав участь у 102 засіданнях Верховної Ради України та 108 засіданні фракції БЮТ у Верховній Раді України. За бездоганне виконання депутатських обов’язків компанія Mainstream Communication & Consulting урочисто вручила Тищенку О.І. відзнаку за перемогу в номінації «Найдисціплінованіший народний депутат України».

У Верховній Раді України є членом парламентського Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.

Є співавтором законопроекту "Про території перспективного розвитку", мета прийняття якого полягає у визначенні шляхів законодавчого врегулювання активізації підприємницької діяльності на територіях, які внаслідок об'єктивних причин мають значні перешкоди для реалізації їх високого потенціалу соціально-економічного розвитку. Прийняття та реалізація Закону України "Про території перспективного розвитку" дасть змогу:

- залучити інвестиції, насамперед іноземні, для реалізації інвестиційних проектів;

- активізувати виробничу діяльність на територіях перспективного розвитку;

- забезпечити зайнятість населення;

- підвищити рівень доходів працівників;

- збільшити надходження до місцевих бюджетів;

- розвинути інфраструктуру;

- підвищити якість надання послуг населенню;

- створити гідні умови життя;

- зменшити соціальну напругу в суспільстві.

Є автором проекту Концепції правового регулювання оборонно-промислового комплексу (ОПК), опрацювання якої проводиться робочою групою створеною за рішенням комітету, за участю уповноважених представників профільних міністерств.

Метою Концепції та подальших похідних нормотворчих і прикладних пропозицій є створення законодавчої бази реформування ОПК та визначення порядку використання наявних надлишкових ресурсів ОПК у секторі реальної економіки.

Крім того, Тищенком О.І. розроблені та зареєстровані у ВРУ законопроект №5161 "Про внесення змін до ст. 8 та ст. 33 Закону України «Про статус  народного депутата України» щодо посилення відповідальності за порушення дисципліни та депутатської етики, та №5162 проект постанови «Про внесення змін до ст. 51 Регламенту Верховної Ради України» щодо відповідальності в разі навмисного псування електронної системи для голосування.

Проте, рішенням парламентського комітету з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності ВРУ, головою якого на той час був НДУ Єфремов Олександр Сергійович (Партія регіонів), проекти були відхилені та повернуті ініціатору.

ІІ.  Робота з письмовими та усними зверненнями громадян проводиться згідно з Законами України „Про статус народного депутата України" та „Про звернення громадян".

Як свідчить досвід, найчастіше до депутата звертаються представники соціально незахищених верств населення з   питаннями:
- про надання різних видів допомоги, в тому числі сприянню в безкоштовному

лікуванні;

- невиплати грошових заощаджень;

- призначення пенсій, надання пільг;

- газифікації, телефонізації;

-скарги на зволікання посадовців у оформленні та видачі безкоштовних державних актів на право власності на земельні ділянки;

- скарги на дії чи бездіяльність посадових осіб всіх рангів та багато іншого.

У письмових зверненнях домінують питання надання матеріальної допомоги та допомоги, пов’язаної з безкоштовним лікуванням, одержанням безкоштовних державних актів на право власності на земельні ділянки тощо.

Особисті прийоми  НДУ  Тищенко О.І. проводяться як в окрузі, так і в громадській приймальні партії ВО «Батьківщина» (булв. Лесі Українки, 26). Згідно з графіком проводяться особисті прийоми громадян у Верховній Раді України за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 6-8. Під керівництвом О.І. Тищенка працює 806 громадських приймалень партії «ВО «Батьківщина» по всій території України та «Гаряча лінія» партії (телефон «Гарячої лінії» 0-800-50-40-40 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів)), колцентр якої може приймати і обробляти по кілька тисяч усних звернень громадян щомісяця.

Крім того, для проведення особистого прийому Олегом Івановичем вперше задіяна «пересувна громадська приймальня»- мікроавтобус, оформлений відповідними  рекламними написами і символікою, обладнаний апаратурою підсилення звуку, комп’ютерною технікою. Ця «новела» надає можливість за один день побувати у кількох населених пунктах та зустрітися зі всіма, хто бажає потрапити на особистий прийом. Під час таких зустрічей НДУ Тищенка О.І. супроводжують юрист, водій, представники місцевих партійних організацій та помічники-консультанти. (Як правило, на прийоми народного депутата в окрузі запрошуються керівники місцевої виконавчої влади (члени ВО «Батьківщина» та інших політичних партій, що входять до складу Блоку Юлії Тимошенко), голови місцевих парторганізацій. Це дає можливість вирішувати на місцях в найкоротший термін актуальні питання мешканців,  в першу чергу таких, що стосуються побутових та соціальних  проблем.

Загальна кількість  громадян, які звернулися до Олега Івановича на особистих прийомах, включаючи колективні звернення, становить  7 тис. 563.

Відповідно до  Законів України „Про статус народного депутата України та „Про звернення громадян" надіслано 354 депутатських звернень на адресу відповідних інстанцій щодо вирішення питань, зазначених у заявах та зверненнях громадян. Треба відзначити, що більше 70 % звернень вирішено позитивно.

Крім того, належним чином оформлюються депутатські звернення НДУ        Тищенка О.І. на листи громадян, які надходять на адресу громадської приймальні партії «ВО «Батьківщина» (булв. Лесі Українки, 26, тел.(044) 286-56-77, 284-91-50. Всього за звітний період надіслано 3 тис. 254 депутатських звернень НДУ Тищенка О.І.

Всі звернення знаходяться на особистому контролі НДУ Тищенка О.І.

ІІІ. За період діяльності за сприяння НДУ Тищенка О.І. вирішено багато найгостріших проблемних питань, що не мали розв’язання роками, зокрема:

-  чимало громадян Броварського та Білоцерківського районів Київської області нарешті змогли скористатися своїми законними правами на отримання безкоштовних державних актів на право власності на земельні ділянки (технічна документація яких була оформлена без порушень інструкції) та ті, які роками не мали можливості це зробити через зволікання посадовців Держкомзему. Так, протягом звітного періоду, за сприяння НДУ Тищенка О.І. у м. Бровари, Броварському та Баришівському районах громадянами одержано близько 500 державних актів, у м. Біла Церква та Білоцерківському районі - 2874 ;

Для розв’язання цієї проблеми проведено спільну нараду народним депутатом України О.І.Тищенком з керівництвом управлінь Держкомзему, Держкадастру та головами місцевих рад м. Біла Церква і Білоцерківського району, на якому було досягнуто узгоджених домовленостей про врегулювання організаційних питань та скоординовану співпрацю  землевпорядних організацій Київщини, що й сприяло отриманим результатам;

-   за сприянням НДУ Тищенка О.І. було направлено за кордон громадянина   Дубіка М.П. на операцію з пересадки серця та подальшого лікування, який чекав цієї операції 10 років, кошторис якої становить 500 тис. євро;

- також за сприяння НДУ Тищенка О.І. багатодітна родина Пашинських, в якій виховується тринадцять дітей, отримала свідоцтво на право власності на земельну ділянку, Пашинській Оксані Миколаївні вручено посвідчення на почесне звання "Мати-героїня", розпорядженням КМУ родина Пашинських внесена до переліку сімей для отримання автотранспорту (на даний час автомобіль у стані оформлення). За попередні два роки ці питання ніяк не могли зрушити з місця.

Під час візиту в м. Бровари 01.06.10 р. народний депутат України Тищенко Олег Іванович разом з представниками громадської приймальні партії «ВО "Батьківщина" у співпраці з Броварською міською партійною організацією Київської області та за участю в.о. мера міста Бровари Сапожка І.В. привітали багатодітну родину Пашинських з нагоди Міжнародного дня захисту дітей (подружжя Олег та Оксана Пашинських очікують на поповнення) подарунками. Найстаршим дітям був подарований комп’ютер, менші дітки отримали безліч іграшок, книг, дитячої канцелярії, ігор для розвитку, фруктів, солодощів, засобів особистої гігієни та побутової хімії. Також, за сприяння відділу гуманітарної та соціальної політики партії «ВО «Батьківщина», родині Пашинських була надана гуманітарна допомога у вигляді дитячих пелюшок, постільної білизни, іграшок та солодощів, а від помічника-консультанта НДУ Тищенка О.І. Галицької О.В. було вручено в’язальний верстат.

Завдяки відповідному депутатському реагуванню НДУ Тищенка на звернення громадян:
- припинено незаконний вивіз піску, який видобувався у кар’єрі на березі річки Десна;

- повернуто у власність територіальної громади (с.Трибухів Броварського району Київської області) земельні ділянки пл. 355 га, якими шляхом шахрайства та підробки документів заволоділи невстановлені особи;

- передано у комунальну власність м. Бровари КП "Бровариводоканал"                (за зверненням мешканців м. Бровари, близько 6 000 підписів), за що мешканці міста надіслали подяку на ім'я Голови ВРУ та Голови фракції БЮТ у Верховній раді з проханням оголосити подяку.

- проведено сприяння у поверненні в Україну 11 керченських моряків, екіпажу судна  "Ріоні", які потерпали від нестачі питної води, продуктів харчування, палива та електроенергії біля узбережжя Республіки Конго через неможливість зійти на берег (відсутність віз та дипломатичного корпусу). Господар судна – громадянин Грузії відмовився нести відповідальність за життя екіпажу (за зверненням родичів екіпажу);

- відповідно до звернення адміністрації м. Узин, завдяки депутатському реагуванню НДУ Тищенка О.І. передано до комунальної власності міста приміщення лазні у м. Узин, яке знаходиться на території військової частини;

Результатом діяльності НДУ Тищенка є листи від громадян на ім'я Голови Верховної Ради, та керівництво фракції БЮТ з проханням оголосити подяку на сесійних засіданнях та засіданнях фракції БЮТ за небайдужість та принциповість у вирішенні проблем, з якими громадяни звертаються до депутата.

 

Велику увагу Олег Іванович приділяє роботі з молоддю:

- проведена благочинна акція у районному центрі психологічної реабілітації дітей в м. Узин Білоцерківського району. Акцію під назвою «Великодня таємниця», від імені Ю.В. Тимошенко проведено з нагоди Великодня за рахунок НДУ Тищенка О.І.

-  вихованцям спортивного клубу та тренеру футбольної команди "Будмайстер" (м. Київ) вручено 20 комплектів спортивної форми та спортивна форма для тренера, придбані за власні кошти НДУ Тищенка О.І.;

- участь у благодійній акції "Подаруй дитині книгу" та придбано дитячу літературу (енциклопедії) для передачі у дитячі спеціалізовані виховні заклади;

- подаровано комп’ютер "Нетбук" обдарованій дитині - юній поетесі Ботнар Катерині (учениці 6-го класу, м. Житомир);

- відбулося привітання подарунками дітей організації БМГО спортивний клуб інвалідів «Друге життя» від народного депутата України О.І. Тищенка в м. Біла Церква з нагоди Нового року;

- здійснено новорічне привітання та вручення подарунків вихованцям дитячого будинку змішаного типу «Світанок» (с. Красилівка, Ставищенський р-н, Київська область) за сприяння народного депутата України О.І.Тищенка та кошти, зібрані на добровільній основі серед всіх працівників департаменту управління громадськими приймальнями та документами. Дітям були вручені подарунки із символікою БЮТ, засоби особистої гігієни, дезінфікуючі засоби та канцелярські товари. Крім того на свято запрошені учасники проекту «Танцюю для Тебе» (телеканал «1+1»), переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів бального танцю, які провели для дітей майстер-клас зі спортивного бального танцю, а також продемонстрували власну танцювальну майстерність;

-  придбано новорічні подарунки для дітей категорії «Діти Чорнобилю» у м. Біла Церква (40 подарунків);

-  надана матеріальна допомога на діяльність громадської організації "Дитячий центр "Скарб Нації " (1 000 грн.);

-  за власні кошти придбаний електронагрівач води для потреб Борщівської загальноосвітньої школи;

- відбулося поздоровлення вітальними листівками та цінними подарунками з нагоди свята "Останнього дзвоника" випускників середніх загальноосвітніх шкіл м. Біла Церква  (№ 1 та № 11);

-  взято активну участь у благодійному аукціоні дитячих художніх робіт в межах Всеукраїнського фестивалю «Назустріч мрії», де за 4 000 грн придбано картину "Народження нового дня", яку написав вихованець Таврійської спеціальної ЗОШ - інтернат Сердюк Олексій (17 років). Гроші від придбаних на аукціоні картин будуть передані юним авторам.

- за власні кошти придбано музичний центр для потреб дитячий навчальний заклад "Ведмежатко" у м. Узин Білоцерківського району Київської області;

- надана грошова  допомога в сумі 2 000 для ремонту підлоги в загальноосвітній школі у с. Тарасівка;

За сприянням народного депутата України Тищенка О.І., Блока Юлії Тимошенко, Білоцерківської районної організації партії ВО «Батьківщина» та департаменту з питань гуманітарної та соціальної політики, Всеукраїнським міжнародним благодійним фондом «Сприяння розвитку медицини» Трушківській ЗОШ І-ІІІ ст. Білоцерківського району було передано столи в кількості 37 штук, які призначені для обладнання у фізичному, хімічному та кабінеті інформатики і для потреб шкільної бібліотеки.

 

Народний депутат України піклується про творчість:

- профінансовано тиражування компакт-диску з піснями присвяченими  65 річниці Перемоги у ВВВ  народного артиста України Г. Гаркуші (2 500 грн)

-  надана грошова допомога на видавництво книги Гонського В.В. "Людина і нація"(1 500 грн.).

 

Піклується Олег Іванович і про малозабезпечених громадян та людей похилого віку:

- так 6 та 7 травня 2010 року пересувна громадська приймальня НДУ               Тищенка О.І. разом з Білоцерківською міською партійною організацією проводила захід з нагоди дня Перемоги та привітала вдів ВОВ квітами, грошовими подарунками від НДУ Тищенка О.І. та листівками від Тимошенко Ю.В. разом з Білоцерківською районною п/о відвідали с. Острійки, с.Тарасівка, с. Чепелівка та м. Узин, де привітали ветеранів ВОВ (22 особи) зі святом Перемоги квітами, листівками та продуктовими кошиками;

- крім того, відвідана виставка художників-учасників війни під назвою «Пам’яті вірні», яка відбувалася у залі бібліотеки №8 у м. Біла Церква.

Представники громадської приймальні виступили перед ветеранами, провели бесіду на військову тематику та привітали ветеранів-художників квітами та листівками.

Надана матеріальна допомога на лікування та вирішення соціально-побутових питань громадянам:

- придбані ліки для мешканця Черкаської обл. Ніколайчука Н.Т.

- Надана матеріальна допомога у розмірі від 500 до 1000 грн.: гр. Ніколайчук Н.Т (на лікування); Андрущенко Л.Я. (на лікування); Гончар Т.Л. (на лікування); Оніщенко Г. М. (на лікування онкохворої онуки); Ступіній Р. Ф.  (пенсіонерці, опікуну онука, на одяг та взуття); Юрасовій Т.В., (пенсіонерці на лікування); Соколовій Л.М. (на проведення операції з протезування та імплантації кульшового суглоба для рідної сестри Шеламової Т.М); Зінченко Г.Г. (на лікування);  Лашкибі В.І.  (на лікування).

Під час особистого прийому відбулася зустріч з волейбольною командою ветеранів м. Узин, на якій НДУ Тищенко О.І. від імені Ю.В. Тимошенко вручив кожному з членів команди комплект форми волейболіста, а також два волейбольні м’ячі.

За сприянням НДУ Тищенка О.І. вирішено соціально-побутова проблема мешканки м. Дніпропетровська;

Завдяки належному депутатському реагуванню позитивно вирішено питання з яким звернулися мешканці м. Києва, які впродовж тривалого часу, через свавілля чиновників не могли отримати відповідні погодження на інвестування збудованого об’єкту. Заявники надіслали лист на ім'я Голови ВРУ з проханням привселюдно відзначити діяльність НДУ Тищенка О.І та застосувати до нього можливі види заохочень та нагород.

Не обділяє Олег Іванович своєю увагою і масові заходи, які проводяться в округах, беручи активну участь у привітанні від імені Юлії Володимирівни Тимошенко виборців зі святами та пам’ятними датами, також проводить зустрічі з колективами підприємств, організацій, установ. Всього проведено 53 таких зустрічі, на яких були присутні близько 10 700 осіб.

Так з нагоди свята Дня медичного працівника у м. Біла Церква відбулися урочисті збори на яких кращим медикам міста за їх сумлінну працю було вручено 8 грошових премій разом з іменними картками – подяками та квітами від НДУ Тищенка та ВО «Батьківщина».

Крім того в приміщенні актового залу Білоцерківської дитячої поліклініки, (що знаходиться по вул. Шевченка, 69) відбулися урочисті збори колективу, з нагоди святкування Дня медичного працівника, на які був запрошений Народний депутат України Тищенко О.І.

За сприянням Олега Івановича колектив поліклініки отримав у подарунок ваги для немовлят (кількість – 2 шт.), які були придбані за власні кошти народного депутата та 55 медичних працівників (в тому числі 13 ветеранів) отримали персональні подяки з особистим підписом та 15 пляшок шампанського в брендових упаковках БЮТ.

За власні кошти придбано тонометр та спец одяг для потреб медичного персоналу фельдшерсько-акушерського пункту в с. Тарасівка. Все це вручено під час привітання працівників ФАП з нагоди професійного свята де їм крім цього вручено вітальні листівки та шампанське.

Окрім того, за сприяння відділу гуманітарної та соціальної політики партії «ВО «Батьківщина» та благодійного фонду «Серце Батьківщини» Білоцерківській центральній районній лікарні була надана гуманітарна допомога у вигляді медичних каталок, пальт, напівпальт, медичних шапочок, медичних пов’язок для перев’язування тощо.

Перераховано грошові кошти в сумі 1 000 грн. на прохання Українського фонду культури щодо благодійного внеску на зведення пам’ятника "Матері-вдові";

 

Протягом звітного періоду Олег Іванович плідно спілкувався з представниками центральних та регіональних ЗМІ, а саме:

-                       надруковано 32 статті у пресі з коментарями та авторськими статтями: "Новини Надросся", "Копейка", "Головна газета", "Обрії Батьківщини", "Вечірні вісті", "Панорама", "Київський майдан", "Голос України", "Ірпінський вісник", "Громадська думка", "Юр"ївська земля", "Гриф", "Київщина-моя Батьківщина";

-                       30 виступів на радіо, враховуючи прямі ефіри: радіо «Комерсант FМ» Москва,  Державне радіо "ЄРА", Білоцерківське міське радіомовлення;

-                       27 ефірів на телебаченні, враховуючи участь у брифінгах, прес-конференціях та ток-шоу "Золота Булава": Перший національний канал, ТРК "Крокус-1", телеканал"Сіті", телеканал "Рада";

-                       випуск та розповсюдження у м. Біла Церква та Білоцерківському районі брошури з авторськими статтями НДУ Тищенко О.І.                                 «Від сфальсифікованих виборів до віроломного захоплення і монополізації усієї влади на всіх щаблях державного управління», як основна і визначальна причина опозиційності БЮТ (600 примірників) та "Поза законом – візитна картка нової влади" (600 примірників).

 

 

 

Звіт складали помічники-консультанти:

Галицька О.В.

Романенко О.Я.

 

Біографія

Статистика