Звітність за 2010р.

Звіт про роботу НДУ Тищенка О.І. за період 2010 року

І. Відповідно до ч. 3 ст. 24 Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обов’язків народного депутата України) протягом 2010 року НДУ Тищенко О.І. був присутній та безпосередньо брав участь у  90 засіданнях Верховної Ради України та 113 засіданні фракції БЮТ у Верховній Раді України.

У Верховній Раді України є членом парламентського Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.

Є автором:

-  Проекту Закону України "Про території пріоритетного розвитку" від 15.10.10   № 7255;

- Проекту Закону "Про запобігання негативного впливу на навколишнє природне середовище колісних транспортних засобів" № 7318 від 01.11.10 р.

- Проекту Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо встановлення відповідальності за невиконання вимог, які стосуються розміщення та експлуатації вуличних та дорожніх ідентифікаторів) № 7367 від 16.11.10р.

- До комітету з питань податкової та митної політики надіслані 16 поправок до проекту податкового кодексу України від 21.09.10 № 7101-1, який прийнятий за основу 07.10.10 р з метою підготовки до ІІ читання, 5 з яких враховані 16.11.10 при прийнятті у сесійній залі.

- Проекту Закону "Про медіацію" № 7481 від 17.12.10 р.

- Проекту Закону «Про внесення змін до Закону про автомобільний транспорт «Щодо заміни та переробки колісних транспортних засобів» № 7527 від 30.12.10р.

- Проект Закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за невиконання вимог, які стосуються розміщення та експлуатації інформаційних указників)  від 25.01.11 №  8016 ;

- Проект Закону про внесення змін до закону України "Про рекламу" (щодо розташування засобів зовнішньої реклами) від 25.01.11 № 8017.

Протягом 2010 року Олег Іванович плідно спілкувався з представниками центральних та регіональних ЗМІ, а саме:

-                       надруковано 25 статей у пресі з коментарями та авторськими статтями: "Новини Надросся", "Копейка", "Головна газета", "Вечірні вісті", "Київський майдан","Громадська думка", "Юр"ївська земля", "Гриф", "Сім днів";

-                       34 виступів на радіо, враховуючи прямі ефіри: радіо «Комерсант FМ» Москва,  Державне радіо "ЄРА", радіо "Крокус".

-                       28 ефірів на телебаченні, враховуючи участь у брифінгах, прес-конференціях: "ІСТV", "1+1", "Новий",  "5", "Крокус-1";

-                       Випуск та розповсюдження у м. Біла Церква та Білоцерківському районі брошури з авторськими статтями НДУ Тищенко О.І.:

-  «Від сфальсифікованих виборів до віроломного захоплення і монополізації усієї влади на всіх щеблях державного управління»,

-  «Поза законом – візитна картка нової влади»,

-  «Чим відзначилася нова влада в Україні за перші 6 місяців?»,

- «Нова влада»,

- «Передвиборчі гасла зі зворотнім ефектом та політичне кидалово»,

- «Окупанти, що будують стабільність хаосу"»,

- «Вибори без вибору»,

- «Режим Януковича – вбивця демократії в Україні»,

- «Формула "успіхів" Януковича у побудові владної вертикалі»,

- «Як бандитизм влади Януковича перетворюється у звичайний фашизм»

- «Судизм режиму Януковича».

ІІ.  Робота з письмовими та усними зверненнями громадян проводиться згідно з Законами України „Про статус народного депутата України" та „Про звернення громадян".

Особисті прийоми  НДУ Тищенко О.І. проводяться як в окрузі, так і в громадській приймальні партії ВО «Батьківщина» (булв. Лесі Українки, 26, телефон «Гарячої лінії» 0-800-50-40-40 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів)). Згідно з графіком проводяться особисті прийоми громадян у Верховній Раді України за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 6-8.

Для проведення особистого прийому вперше задіяна «пересувна громадська приймальня» - мікроавтобус, оформлений відповідними  рекламними написами і символікою, обладнаний апаратурою підсилення звуку, комп’ютерною технікою. Під час таких зустрічей НДУ Тищенка О.І. супроводжують юрист, водій, представники місцевих партійних організацій та помічники-консультанти.

Загальна кількість громадян, які звернулися до Олега Івановича на особистих прийомах у м. Біла Церква та Білоцерківському районі, (включаючи колективні звернення) становить  880.

Відповідно до  Законів України „Про статус народного депутата України та „Про звернення громадян" надіслано 240 депутатських звернень на адресу відповідних інстанцій щодо вирішення питань, зазначених у заявах та зверненнях громадян більшість з яких вирішено позитивно.

Всі звернення знаходяться на особистому контролі НДУ Тищенка О.І.

Завдяки відповідному депутатському реагуванню НДУ Тищенка на звернення громадян:

ІІІ. - Надана матеріальна допомога у розмірі від 500 до 1000 грн.: гр. Ніколайчук Н.Т (на лікування); Андрущенко Л.Я. (на лікування); Гончар Т.Л. (на лікування); Оніщенко Г. М. (на лікування онкохворої онуки); Ступіній Р. Ф.  (пенсіонерці, опікуну онука, на одяг та взуття); Юрасовій Т.В., (пенсіонерці на лікування); Соколовій Л.М. (на проведення операції з протезування та імплантації кульшового суглоба для рідної сестри Шеламової Т.М); Зінченко Г.Г. (на лікування);  Лашкибі В.І.  (на лікування), гр. Харченко О.І. (на лікування), гр. Ніколайчука Н.Т (на придбання ліків).

За період 2010 року за сприяння НДУ Тищенка О.І.:

-                       Включено до фінансування за рахунок державних коштів Нафтогазу України та заплановане введення в експлуатацію до кінця 2011р газопровід до села Потіївка.

-                       Відновлено водопостачання у Маловільшанському виховному закладі.

-                       Погашена заборгованості по виконанню робіт щодо будівництва школи в с. Сухоліси;

-                       Проведено ремонтні роботи по переобладнанню даху Узинської міської загальноосвітньої школи №1.

-                       Виготовлена проектна – кошторисна документація по введенню в експлуатацію новозбудованої котельні Узинської міської гімназії передана в відділ капітального будівництва  обласної державної адміністрації;

Та багато іншого.

Діти та молодь:

- Привітання подарунками дітей організації БМГО спортивний клуб інвалідів «Друге життя» в м. Біла Церква з нагоди Нового року (січень 2010р.);

- Поздоровлення вітальними листівками та цінними подарунками з нагоди свята "Останнього дзвоника" випускників середніх загальноосвітніх шкіл м. Біла Церква  (№ 1 та № 11);

- Придбані різноманітні подарунки, одяг, канцелярські товари телевізор, телефон, канцелярські товари, фліпчарт та додаткові до нього для потреб Центру соціально-психологічної реабілітації "Злагода" у м. Біла Церква. З нагоди Дня Святого Миколая вихованці дитячого Центру соціально – психологічної реабілітації «Злагода» отримали персональні подарунки, солодощі та фрукти.

- Придбані спортивна форма для футбольний команди, спортивний інвентар для спортмайданчика, ліки для медичного пункту, канцелярські товари для школярів та різноманітні витратні матеріали, побутова хімія, одяг та інше для потреб дитячого будиноку «Материнка» у м. Біла Церква.

- Організовано святкове привітання дітей, які знаходяться на стаціонарному лікуванні Білоцерківській центральній районній лікарні з врученням новорічних подарунків від НДУ Тищенко О.І.  Крім того  керівництву лікарні було вручено дитячі іграшки для облаштування ігрової кімнати в дитячому відділенні.

- Придбані подарунки для дітей які знаходяться в центрі реабілітації в м. Узин. Білоцерківського району. Для ремонту другого поверху Центру було придбано фарбу та передано директору Центру.

Медицина:

- Організований та проведений захід з нагоди Дня медичного працівника в м. Біла Церква в приміщенні Білоцерківського Палацу культури «Росава», де відбулося привітання кращих медиків міста за їх сумлінну працю було вручено 8 грошових премій (на загальну суму 800 грн.) разом з іменними картками – подяками та квітами.

- Привітання персоналу Білоцерківської дитячої поліклініки.  Колектив отримав у подарунок від Народного депутата ваги для немовлят (кількість – 2шт.), медичний спецодяг, тонометр, 55 медичних працівників (в тому числі 13 ветеранів) отримали персональні подяки з особистим підписом та 15 пляшок шампанського в брендових упаковках БЮТ.

- Придбано тонометр та спец одяг для потреб медичного персоналу фельдшерсько-акушерського пункту в с. Тарасівка. Все це вручено під час привітання працівників ФАП з нагоди професійного свята де їм крім цього вручено вітальні листівки та шампанське. Окрім того, за сприяння відділу гуманітарної та соціальної політики партії «ВО «Батьківщина» та благодійного фонду «Серце Батьківщини» Білоцерківській центральній районній лікарні була надана гуманітарна допомога у вигляді медичних каталок, пальт, напівпальт, медичних шапочок, медичних пов’язок для перев’язування тощо.

- Білоцерківському міському управлінню охорони здоров’я, було передано на безкоштовній основі, як гуманітарну допомогу 2820 флаконів медичного препарату «Пепзим» для подальшого розподілу між усіма місцевими закладами охорони здоров’я. Центральній Білоцерківській районній лікарні було передано 150 флаконів цього медичного препарату.

- Придбані ліки та різноманітні медичні засоби для потреб амбулаторії с. Озерне Білоцерківського району.

- придбані та вручені ліки на суму 2000 грн. для станції швидкої медичної допомоги центральної міської лікарні Таращанського району.

ЗОЗ:

- Надана грошова  допомога для ремонту підлоги в загальноосвітній школі у с. Тарасівка Білоцерківського району;

- Передано столи в кількості 37 штук, для потреб шкільної бібліотеки Трушківській ЗОШ І-ІІІ ст. Білоцерківського району.

- Придбані книжки (художні твори та історична література), які були передані в Фурсівську сільську бібліотеку.

- Профінансовано придбання книжок зарубіжної літератури для ЗОШ у с. Трушки Білоцерківського району.

- Придбано різноманітні іграшки та дитячу літературу навчально-виховному комплексу в с. Заворичі.

- Придбано 10 стільців для вчительської кімнати для потреб Плосківської ЗОШ.

- Придбано та вручено книжки української літератури для потреб шкільної бібліотеки Бобрицької сільської школи.

- Придбаний обігрівач для потреб Малоантонівського сільського клубу.

- Придбано підручники для бібліотечного фонду Узинської гімназії №1 та підручники та навчальні компакт-диски з англійської мови.

- Починаючи з вересня 2010 року впроваджена іменна стипендія НДУ Тищенка О.І. у сумі 500 грн., яка вручається кожний квартал кращим учням шкіл м. Біла Церква та  Білоцерківського району за успіхи у навчанні та для подальшого розвитку творчих здібностей учнів, а саме: учениці 9-А класу Білоцерківської ЗОШ № 11 -  Вдовиці Мирославі, учню 5-Б класу Білоцерківської СЗОШ № 1  - Абрамову Дмитру, ученицям Узинській гімназії № 1 - Лістуновій Аліні (10 клас); та Вадзінській Ірині (8 клас).

- Проведена благодійна  акція в Таращанському Центрі творчості для дітей та юнацтва, де було відзначено образотворчу студію «Палітра», та подарувано набори для малювання на суму 1500 грн. Також подарунком для присутніх від Народного депутата України була зустріч з письменником Гонським В.В., який презентував свою книгу «Людина і нація».

Ветерани:

- Організований та проведений захід з нагоди дня Перемоги, на якому ветеранів привітали квітами, грошовими подарунками та продуктовими кошиками від НДУ Тищенка О.І. та листівками від Тимошенко Ю.В. (м. Біла Церква, с. Острійки, с.Тарасівка, с. Чепелівка та м. Узин). Крім того, під час проведення виставки художників-учасників війни під назвою «Пам’яті вірні», яка відбувалася у залі бібліотеки №8 у м. Біла Церква ветеранів також отримали квіти та вітальні листівки.

- Надана гуманітарна та благодійна допомога у вигляді засобів особистої гігієни, побутової хімії, літератури та профінансовано придбання продуктів харчування та газет «Главная» підопічним Іванівського будинку пристарілих.

- Придбані різноманітні лікарські засоби, засоби побутової хімії, особистої гігієни, предмети для оздоблення інтер’єру, канцелярські товари для потреб будинку-інтернату «Ветеран праці» села Озерне Білоцерківського району, Київської області з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби із бідністю.

 

 

 

 

 

 

Біографія

Статистика