Звітність за 2011р.

.

Звіт про роботу НДУ Тищенка О.І. за період з лютого по вересень 2011 року

І. Відповідно до ч. 3 ст. 24 Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо обов’язків народного депутата України) протягом звітного періоду  НДУ Тищенко О.І. був присутній та безпосередньо брав участь у  43 засіданнях Верховної Ради України та 46 засіданнях фракції "БЮТ – Батьківщина" у Верховній Раді України.

У Верховній Раді України є членом парламентського Комітету з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва.

Є автором:

-  Проекту Закону України "Про території пріоритетного розвитку" від 15.10.10   № 7255;

- Проекту Закону "Про запобігання негативного впливу на навколишнє природне середовище колісних транспортних засобів" № 7318 від 01.11.10 р.

- Проекту Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо встановлення відповідальності за невиконання вимог, які стосуються розміщення та експлуатації вуличних та дорожніх ідентифікаторів) № 7367 від 16.11.10р.

- До комітету з питань податкової та митної політики надіслані 16 поправок до проекту податкового кодексу України від 21.09.10 № 7101-1, який прийнятий за основу 07.10.10 р з метою підготовки до ІІ читання, 5 з яких враховані 16.11.10 при прийнятті у сесійній залі.

- Проекту Закону «Про внесення змін до Закону про автомобільний транспорт «Щодо заміни та переробки колісних транспортних засобів» № 7527 від 30.12.10р.

- Проект Закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за невиконання вимог, які стосуються розміщення та експлуатації інформаційних указників)  від 25.01.11 №  8016 ;

- Проект Закону про внесення змін до закону України "Про рекламу" (щодо розташування засобів зовнішньої реклами) від 25.01.11 № 8017.

- Проекту Закону "Про медіацію" № 8137 від 21.02.11 р.

- Проекту Закону "Про концепції "Запровадження системи електронного голосування в Україні" від 10.06.11 № 8656.

Крім того є автором поправок та пропозицій до 7 законопроектів, які надавалися до другого читання, а саме:

 

№ реєстр.
проекту

Заголовок таблиці поправок

Всього

Врах.

Відх.

Врах. част.

Врах. ред.

2578

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання соціального сирітства в сім'ях громадян, які працюють за кордоном)

8

0

8

0

0

6450

Проект Закону про судоустрій і статус суддів

12

0

12

0

0

6451

Про засади внутрішньої і зовнішньої політики

11

0

10

0

0

7101-1

Податковий кодекс України (02) Розділ ІІ. Адміністрування податків, зборів (обов’язкові платежі)

8

3

4

1

0

7101-1

Податковий кодекс України (01) Розділ І. Загальні положення

7

1

6

0

0

7455

Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи

66

32

27

6

1

8024

Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення законодавства про заборону грального бізнесу в Україні

1

0

0

0

1

 

Протягом звітного періоду Олег Іванович плідно спілкувався з представниками центральних та регіональних ЗМІ, а саме:

- Надруковано 11 статей у пресі з коментарями та авторськими статтями: "Замкова гора", "Голос України" "Правдошукач", "Громадська думка", "Київщина моя-Батьківщина", "Таращанський край", "Главная".

- 5 виступів на радіо, враховуючи прямі ефіри: радіо «Комерсант FМ» Москва,  "Таращанське радіо".

- 10 ефірів на телебаченні, враховуючи участь у брифінгах, прес-конференціях: канал "Рада",  "КРТ",  "5канал", "Крокус-1", "ICTV".

- 25 статей в Інтернет - виданнях: BUYT.com.ua, Kobatkivchyna.Kiev.ua (Київщина – Моя Батьківщина).

Випуск та розповсюдження у м. Біла Церква та Білоцерківському районі, м. Тараща та Таращанському районі, м. Бровари брошур з авторськими статтями НДУ Тищенко О.І.:

"Модернізація України чи бидло – в стойло?";

"Червоний Прапор. Політична анатомія питання", "Нема де у нашій державі правди шукати";

"Подвійний стандарт українського "правосуддя" примушують владу ховатися від  відповідальності за власні дії";

"Пенсійна реформа чи пенсійні маніпуляції під виглядом реформ";

"Абсурд влади або влада абсурду";

"Суд де суть?";

"Начебто Кучма: - "Судді – подонки, мля".

Випуск та розповсюдження у м. Біла Церква та Білоцерківському районі, м. Тараща та Таращанському районі, м. Бровари інформаційного листа НДУ Тищенка О.І. (№№ 1-7):

ІІ.  Робота з письмовими та усними зверненнями громадян проводиться згідно з Законами України „Про статус народного депутата України" та „Про звернення громадян".

Особисті прийоми  НДУ Тищенко О.І. проводяться як в окрузі, так і в громадській приймальні партії ВО «Батьківщина» (булв. Лесі Українки, 26, телефон «Гарячої лінії» 0-800-50-40-40 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів)). Згідно з графіком проводяться особисті прийоми громадян у Верховній Раді України за адресою: м. Київ, вул. Банкова, 6-8.

Для проведення особистого прийому вперше задіяна «пересувна громадська приймальня» - мікроавтобус, оформлений відповідними  рекламними написами і символікою, обладнаний апаратурою підсилення звуку, комп’ютерною технікою. Під час таких зустрічей НДУ Тищенка О.І. супроводжують юрист, водій, представники місцевих партійних організацій та помічники-консультанти.

Загальна кількість громадян, які звернулися до Олега Івановича на особистих прийомах у               м. Біла Церква, Білоцерківському районі, м. Тараща, Таращанському районі, м. Бровари та Броварському районі (включаючи колективні звернення) становить  близько 1500.

Відповідно до  Законів України „Про статус народного депутата України та „Про звернення громадян" надіслано 525 депутатських звернень та оголошено 18 депутатських запитів на адресу відповідних інстанцій щодо вирішення питань, зазначених у заявах та зверненнях громадян, більшість з яких вирішено позитивно.

Всі звернення знаходяться на особистому контролі НДУ Тищенка О.І.

ІІІ. Надана матеріальна допомога: голові правління Молодіжного Руху України на видавництво книги "Біля витоків Незалежності" – першу із серії видань "Шляхи українських патріотів", присвячену до 20 - річчя проголошення Незалежності України, трьом багатодітним сім"ям до дня захисту дітей у м. Тараща, мешканцю м. Тараща виділено матеріальна допомога на ліки для дружини (за пред’явленим рецептом), виділено матеріальна допомога родичам на похорон гр. Гайового К.В. (Броварський р-н. Київська обл. с. Погреби).

Діти та молодь:

- Під час неодноразових відвідувань багатодітної родини Пашинських (14 дітей) за сприянням НДУ Тищенка О.І. дітям вручені різноманітні подарунки (енциклопедії, пізнавальна література, канцтовари, взуття, одяг, солодощі, фрукти). Крім того надана матеріальна допомога на лікування та реабілітацію хворої дитини. (м. Бровари);

- У центрі соціальної та психологічної реабілітації дітей у м. Узин проведено захід який включав у себе перегляд мультфільму, його обговорення орієнтоване на особистісний розвиток, ігри та вистави. Придбані фрукти та солодощі для малечі.

- Проведено благодійну акцію у Таращанському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, де вихованцям закладу вручено 21 ранець з канцелярським приладдям, м’якою іграшкою та солодощами.

- Малозабезпеченій багатодітній родині Платонових (в якій виховується 6 неповнолітніх дітей) за сприянням НДУ Тищенка О.І. придбано різноманітний одяг, взуття, іграшки, книги, постільну білизну, продукти харчування.

- За кошти НДУ Тищенка О.І. придбано та встановлено дитячий ігровий майданчик у дворі житлового будинку у м. Узин, за адресою: вул. Фрунзе, 61.

- За кошти НДУ Тищенка О.І. було придбано та передано пральну машину Zanussi та  пральний порошок для потреб Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Таращанського району Київської області.

- Під час чергового відвідування Таращанського дитячого реабілітаційного центру з нагоди свята Дня захисту дітей, його вихованцям було вручено подарунки та іграшки.

- Під час відвідання багатодітних родин, які проживають в м. Тараща (сім’ї Кулаківських та Марин, де виховується 12 та 8 дітей) НДУ Тищенко О.І. особисто, спілкувався з сім’ями та вручив їм солодкі подарунки. Крім того за сприянням благодійного фонду «Від Серця до Серця" надана благодійна допомога у вигляді одягу для дітей та батьків, а також шкільних ранців.

- Під час перебування НДУ Тищенка у Дитячому реабілітаційному центрі м. Тараща дітлахам  вручені іграшки, канцелярське приладдя та подарунки із символікою БЮТ.

- З нагоди свята Дня захисту дітей, за ініціативи НДУ Тищенка О.І., пересувна громадська приймальня завітала до багатодітних родин, які проживають в Білоцерківському та Таращанському районах, а саме до сім’ї Нікуліних, в якій виховується 7 дітей, сім’я Кулаківських, в якій 12 дітей та сім’я Марин, в якій 8 дітей. Всім сім’ям з нагоди свята були вручені цінні подарунки (столовий посуд), майбутнім першокласникам в подарок залишено ранці, найменшим дітлахам вручено іграшки.

- Виділено матеріальна допомога 3 вихованцям дитячого ансамблю "Вишиваночка" при Центрі дитячої творчості Таращанського району Київської області для поїздки у Латвію на міжнародний конкурс дитячих творчих колективів.

Медицина:

- Для належного обслуговування хворих м. Тараща та Таращанського району                              НДУ Тищенком О.І. було передано ліки «Трайсілс», «Вазокор», «Джеофлокс», (у кількості 6 ящиків), сердечно-судинні та обезболюючі ліки «Сіган» - 1200 уп. та  «Кардилол» - 1320 уп. (Частина ліків було передана медичним амбулаторіям сімейного типу наступних населених пунктів: с.Півшовата, с.Велика Березянка, с.Лісовичі, с.Чапаївка, с.Ріжки, с. Лука.)

- За сприяння НДУ Тищенка О.І. та БФ «Серце Батьківщини» вручено два інвалідні візки мешканцям  Таращанському районі Шевченку М. В. та Кашелюжному Г.І.

- За сприянням НДУ Тищенка О.І. та благодійного фонду «Від серця до серця» в Таращанську районну лікарню було передано: лікарняні ноші (2 од.), необхідні засоби особистої гігієни (підгузки), ліки (періліум, сіган в кількості 5 ящ).

- За сприянням НДУ Тищенка О.І. у співпраці з благодійним фондом «Від серця до серця» сільським амбулаторіям у Броварському районі було вручено необхідні ліки «Сіган» у загальній кількості 48 уп.

- З нагоди Свята медичного працівника у закладах охорони здоров’я міста Біла Церква відбулися урочисті збори на яких кращим медикам міста вручені подяки, вітальні листівки  та квіти  від імені НДУ Тищенка.

Загально – освітні заклади:

- Починаючи з вересня 2010 року впроваджена іменна стипендія НДУ Тищенка О.І. у сумі 500 грн., яка вручається кожний квартал кращим учням шкіл м. Біла Церква та  Білоцерківського району за успіхи у навчанні та для подальшого розвитку творчих здібностей учнів, а саме:

м. Узин: (стипендіатам ученицям Узинської гімназії) - Вадзінській Ірині та Лістуновій Аліні (на придбання комп’ютерного приладдя);

м. Біла Церква: учениці 9-А класу ЗОШ № 11 Вдовиці Мирославі (для придбання канцтоварів та для заміни картриджів) та учню 5-Б класу СЗОШ № 1 Абрамову Дмитру (для придбання блоку безперебійного живлення).

- В Узинській гімназії за сприянням НДУ Тищенка О.І. було організовано зустріч з письменником Володимиром Гонським, який презентував свою книгу «Людина і нація»;

- Для потреб Таращанської ЗОШ № 2 було подаровано учнівські парти та стіл для вчителя.

- З нагоди проведений ювілейного вечору зустрічі з випускниками «10 років - шлях до успіху» Узинській гімназії урочисто вручена Подяка працівникам гімназії  від НДУ та акустична система, придбана на кошти НДУ Тищенка О.І. Крім того, передано 25 учнівських парт зі стільцями німецького виробництва для потреб гімназії.

- З нагоди Дня останнього дзвоника, Таращанській гімназії було проведено урочисту лінійку, під час якої, від імені НДУ Тищенка О. І., найталановитішим учням, переможцям Всеукраїнських олімпіад та конкурсів були вручені грамоти, а їх батькам подяки (всього 8 учнів, з них 4 отримали цінні подарунки з іменним написом від НДУ).

- Під час свята останнього Дзвоника 11 талановитих учнів Броварського району отримали грамоти за успіхи у навчанні та подяки батькам за дбайливе виховання дітей, а також подарунками-книжками літератора та барда В. Гонського «Людина і нація».

-  В ЗОШ №1 та ЗОШ № 11 м. Біла Церква, з нагоди свята Останнього Дзвоника відбулося вручення грамот, подяк та подарунків від НДУ Тищенка О.І., а саме: стипендіатам премії                   НДУ Тищенка О.І. - Абрамову Дмитру та Вдовиці Мирославі, а також вручив подяку батькам за дбайливе виховання учнів.

- Виділено матеріальна допомога на придбання лінолеуму (для проведення поточного ремонту) СЗШ у с. Борщів Баришівського району.

Ветерани:

- На передодні Дня Перемоги не залишилися поза увагою народного депутата України і Ветерани Великої Вітчизняної Війни. Олег Іванович Тищенко завітав в гості до деяких з них, щоб особисто привітати, висловити слова вдячності та вручити подарунки, придбані на власні кошти.

- В День Перемоги, 19 ветеранів, інвалідів Великої Вітчизняної Війни отримали подарунки від НДУ Тищенка О.І. Всі ветерани, які проживають в м. Узин та Таращанському районі отримали вітальні листівки.

*******************************************************************************

Окрім діяльності на округах (м. Біла Церква, Білоцерківський район, м. Тараща, Таращанський район, м. Бровари, Броварський район) НДУ Тищенко О.І. також приймає активну участь у  вирішенні питань, з якими до нього звертаються мешканці с. Софіївська Борщагівка Київської області, а саме:

- з проханням допомогти повернути у власність територіальної громади села земель, які були незаконно роздані колишнім головою сільської ради при участі його заступника та секретаря;

- захистити їх від свавілля депутатів сільради VI скликання, які, на їх думку, незаконно прийняли рішення про дострокове припинення повноважень, обраного на виборах більшістю голосів голови сільської ради;

- по фактам захоплення сільської ради групою депутатів сільради та їх прибічників, з метою знищення доказів, які могли б вказати на протизаконність та протиправність дій вищезазначених осіб та недопущення об’єктивного розслідування цих справ;

- погроз на адресу селян, прихильників голови сільради, побиття їх та самого голови невстановленими особами та неналежного розслідування правоохоронними органами наведених фактів, та інше.

По всіх цих питаннях НДУ Тищенком О.І. було направлено 27 депутатських звернень та оголошено 3 депутатські запити до відповідних інстанції.

В результаті належного депутатського реагування НДУ Тищенка О.І. - ВРУ створено комісію для перевірки фактів беззаконня діючих депутатів сільради; відкрито кримінальну справу по факту побиття голови сільради; проводяться ряд перевірок по окремим фактам та в цілому діяльності колишнього голови сільської ради, його заступника, секретаря та ін.

Хід перевірок триває та взято на особистий контроль НДУ Тищенка О.І.

 

 

Народний депутат України                                                                              О. Тищенко

 

Біографія

Статистика