Подяки Народному Депутату

Офіційний сайт народного депутата України Тищенко Олега Івановича:

 

збільшити

збільшити

Це повідомлення було відправлено через розділ Контакти сайту http://www.tyschenko.com.ua/

збільшити

Лист-подяка.

Це повідомлення було відправлено через розділ Контакти сайту http://www.tyschenko.com.ua/
Зеленський І.А. 
Народному депутату України
Тищенко О.І.
Шановний  Олег Іванович!
Дніпропетровський обласний осередок всеукраїнської громадської організації “Асоціація хворих на хронічний мієлолейкоз “ОСАННА” звертається до Вас з великою подякою, за Вашу турботу та допомогу у вирішенні питання з виділення коштів на закупівлю життєво необхідних ліків хворим на хронічний мієлолейкоз (ХМЛ). Дякуємо Вам, за те що Ви вчасно відреагували на лист Сіліванової О.С., та надіслали депутатський запит до   Президента України, Прем єр- міністра України, МОЗ України.
Завдяки нашим з Вами спільним зусиллям, у 2012 році у Дніпропетровській області склалася одна з найкращих в Україні ситуація з лікування ХМЛ. Область виділила кошти та закупила «Глівек» і «Тасігна» на 2,7 млн. грн. Та ще на 300 тис. грн. закупила «Глівек» міська влада м. Жовті Води для трьох пацієнтів які живуть у цьому місті. На 9 млн. грн. ми отримали гуманітарної допомоги від фірми «Новартіс», виробника ліків.
Завдяки цим закупкам 45 пацієнтів які страждають на ХМЛ забезпечені ліками до кінця 2012 року. Це має дуже велике значення для нас,адже державою ми були забезпечені препаратами, які необхідно вживати кожен день, лише на три місяці в 2012 році. Хворі та їхні родини можуть з полегшенням зітхнути, адже ми можемо прожити без хвилювання і відчаю цілий рік!

Щиро Вам дякуємо.
Голова Дніпропетровського
обласного осередку ВГО «ОСАННА» Зеленський Іван Анатолійович

 

 

Глова Лилия Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду через web27.ukraine.com.ua

 

 

 

 


Це повідомлення було відправлено через розділ Контакти сайту http://www.tyschenko.com.ua/:

Глова Лилия < Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду >

Народному депутату Украины
Тищенку О.И.
Глова Лилия Евгеньевна,
04212 г. Киев -212, ул. Маршала Тимошенко,
дом 7, кв.19, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , (067) 449-23-23


Уважаемый Олег Иванович, добрый день!

Искренне Вам БЛАГОДАРНА за Вашу оперативную реакцию - депутатское обращение на имя Премьер-министра Украины Н.Я.Азарова от 07.02.2012г. №20-50-797 на мое обращение в общественную приемную партии "ВО Батькивщина" по вопросу "Критического обострения проблемы больных миелолейкозом (рак крови) в Украине".

По результатам моих и Вашего обращений к Главе Правительства и в Министерство охраны здоровья (МОЗ) Украины, я получила ответ из МОЗ Украины от 29.02.2012г. № 20.01-3-ГЛ/1388 (на поручение КМ Украины № 41-Г-012191/26 от 09.02.20212р.) о том, что "зважаючи на важливе соціальне значення вирішення питання [лечение больных на ХМЛ] Міністерство... підтримало клопотання народного депутата Тищенка О.І. перед Кабінетом Міністрів України щодо додаткового збільшення фінансування медикаментозного забезпечення хворих на ХМЛ на сумму 68 млн. грн. при опрацюванні змін та доповнень до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік". К сожалению, пока нет достоверной информации учтены ли эти предложения Верховным Советом Украины при принятии этого Закона.

Еще раз, большое Вам СПАСИБО!

Здоровья, удачи и успехов!

С Уважением,
Лилия ГЛОВА

 

 

 

 

 

 

 

Біографія

Статистика