Що насправді приховує МінЮст по договору з юридичною компанією Skadden ?

Депутутське реагування на статтю

Детальніше...
 

Конкретні ілюстрації "ефективності" та "неупередженості" реагувань чинної влади на депутатські звернення

Відповіді на депутатські звернення:

Детальніше...
 

НДУ Тищенко О.І. становиться на захист громадян, які постраждали від свавілля міліції.

Шановний Олег Іванович!

Хочу від щирого серця подякувати Вам особисто за подане вами звернення до ГПУ.

Детальніше...
 

Депутатське реагування щодо підкупа виборців.

 

Детальніше...
 

Завдяки відповідному депутатському реагуванню вирішено питання щодо скарги педагогічного колективу ЗОШ.

Завдяки відповідному депутатському реагуванню вирішено питання щодо скарги педагогічного колективу ЗОШ № 22 м. Краснодона про затримку заробітної платні. 20.01.12 заборгованість виплачена у повному обсязі

 

Питання невиплат пенсій та ствердження Уряду в відсутності коштів у Пенсійному фонді

На ім'я Прем’єр-міністра України Азарова М. Я. направлено моє депутатське звернення теж з питання невиплат пенсій та ствердження Уряду в відсутності коштів у Пенсійному фонді:

"Відповідно до інформації, викладеної в Інтернет виданні всеукраїнського загальнополітичного тижневика "Персонал" № 52 (405) 29.12.10-05.01.11, зазначено, що фактично гроші від продажу парникових квот за Кіотським протоколом держава-одержувач може витратити, крім цільового направлення, а саме: на висадження дерев або субсидування населення щодо недопущення вирубки дерев ще й на соціальні потреби.

Детальніше...
 

Невиплата надбавок до пенсій пільговим категоріям громадян

Одним із найболючіших на сьогодні питань я вважаю невиплату надбавок до пенсій пільговим категоріям громадян, передбачених законодавством України та призначених за рішенням суду.

Тому, 23 листопада на ім'я Генерального прокурора України та Міністра внутрішніх справ України (в копії Президенту України) мною були направлені повідомлення про злочин щодо перевищення службових повноважень та умисного перешкоджання виконанню судових рішень Прем’єр-міністром України Азаровим Миколою Яновичем та посадовими особами

Детальніше...
 

Про притягнення до передбаченої законодавством відповідальності посадових осіб Національного банку України та екс-Президента України Ющенка В.А.

Реагування Адміністрації Президента України (далі АПУ) та Генеральної прокуратури України (далі ГПУ) на депутатське звернення НДУ Тищенка О.І. про притягнення до передбаченої законодавством відповідальності посадових осіб Національного банку України та екс-Президента України Ющенка В.А. за здійснення штучної девальвації національної валюти, що призвело до поглиблення інфляції в період світової фінансової кризи та фактичне ігнорування постанов Верховної Ради України від 26.12.08 р. № 831-VI та від 15.01.09 № 870 -  VI щодо звільнення Стельмаха В.С. з посади Голови Національного Банку України.

Детальніше...
 

Вирішенні питання щодо виплати коштів за договорами довгострокового страхування колишнього Укрдержстраху Національною Акціонерною Страховою Компанією "Оранта".

Останнім часом до мене як до народного депутата України на особистих прийомах звертаються громадяни з проханням посприяти у вирішенні питання щодо виплати коштів за договорами довгострокового страхування колишнього Укрдержстраху Національною Акціонерною Страховою Компанією "Оранта".

На основі звернень громадян мною було надіслане депутатське звернення до Голови правління НАСК «Оранта» Пугачова І.Г.

Детальніше...
 

Соціальні гарантії працівників товариства ВАТ «Укртелеком»

Інформую Вас про стан виконання ще одного  з багатьох моїх депутатських запитів, а саме: встановити, чи забезпечуються соціальні гарантії працівників товариства ВАТ «Укртелеком» відповідно до Розпорядження КМУ № 1948-р від 12.10.2010 р. «Про погодження умов проведення конкурсу з продажу пакета акцій ВАТ «Укртелеком» під час можливого продажу новим власником ВАТ «Укртелеком» однієї з філій товариства, а саме 3G-підрозділу – Utel. (Про можливість прийняття такого рішення свідчить оголошення про проведення загальних зборів акціонерів товариства 14 червня 2011 року, у п. 14 Порядку денного якого передбачено розгляд питання: «Прийняття рішення про вчинення значного правочину»).

Детальніше...
 

Стан виконання Програми фінансового оздоровлення АТ "РОДОВІД БАНК" на 2010-2016 рр.,

Одним із болючих питань є стан виконання Програми фінансового оздоровлення              АТ "РОДОВІД БАНК" на 2010-2016 рр., затвердженої рішенням комісії Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків.

Враховуючи неодноразові звернення стурбованих вкладників, мною як народним депутатом України направлені депутатські запити на ім'я Прем'єр-міністра України та голови Національного банку України з проханням надати кваліфіковані роз’яснення, а саме:

Детальніше...
 

Вимога звільнення з займаної посади голови Держмитслужби Калетніка І.Г.

На підставі інформації про ухвалу на сесії 09.03.11р. звернення депутатів Львівської обласної ради до Президента, Прем’єр-міністра України та РНБО з вимогою звільнення з займаної посади голови Держмитслужби Калетніка І.Г. за створення ним атмосфери поборів, корупції і хабарництва у митному просторі України і особливо на Львівській регіональній митниці з наведенням конкретних прикладів - направлено депутатське звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України з проханням провести ретельне розслідування фактів створення атмосфери поборів, корупції і хабарництва у митному просторі України та в разі підтвердження таких фактів та встановлення ознак злочинної діяльності Калетніка І.Г. на посаді Голови Державної митної служби України за зловживання службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків – матеріальних збитків держави у особливо великих розмірах, звільнити його із займаної посади та порушити проти нього кримінальну справу.

Детальніше...
 

Законність підстав для придбання і користування Президентом України Януковичем В.Ф. літаючих транспортних засобів, будівництва для них злітно-посадкової інфраструктури у центрі м. Києва

Після неодноразових звернень громадян з проханням надати роз’яснення щодо законності підстав для придбання і користування Президентом України Януковичем В.Ф. літаючих транспортних засобів, будівництва для них злітно-посадкової інфраструктури у центрі м. Києва (в той час, коли в рази підвищилися ціни на продукти харчування, комунальні послуги тощо), перекриття вулиць під час його пересування наземними транспортними засобами, та наявності кортежу - направлено депутатське звернення на ім'я Президента України, Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України, Голови служби безпеки України, Міністра внутрішніх справ України з проханням надати конкретну письмову інформацію із зазначеного питання для надання пояснень виборцям.

Детальніше...
 

Контрабанда у грудні 2010 року 40 тис. тонн гречки із державних запасів та майже одночасна міждержавна закупівля з Китаю 20 тис. тонн того ж продукту

Отримавши інформацію про факти контрабанди у грудні 2010 року 40 тис. тонн гречки із державних запасів та майже одночасну міждержавну закупівлю з Китаю 20 тис. тонн того ж продукту, але більш низької якості для нібито стабілізації роздрібних цін на Українському ринку, - направлено депутатське звернення на ім'я Президента України та депутатські запити на ім'я Прем'єр – міністра України та Генерального прокурора України. У своїх попередніх відповідях високо посадовці спираються на великий обсяг проблемних питань, та повідомляють про подовження терміну виконання.

Детальніше...
 

Порушено кримінальну справу

В порядку депутатського реагування на бійку у стінах Верховної Ради України, коли всупереч заявам, поданим народними депутатами України фракції  "БЮТ - Батьківщина" у Верховній Раді України до Генеральної Прокуратури України про їх побиття представниками Партії регіонів у сесійній залі Верховної Ради України у позаурочний час 16.12.2010 року після  19-00 з нанесенням тілесних ушкоджень різного ступеню тяжкості Генеральною Прокуратурою України було порушено кримінальну справу, але не по суті згаданих заяв, а по факту втручання в діяльність державних діячів з метою перешкоджання виконанню ними службових обов’язків, було оголошено депутатський запит на ім'я Генеральною Прокуратурою України та Голови  Верховної Ради України з вимогою надати пояснення народу України щодо:

Детальніше...
 

Біографія

Статистика