Законність підстав для придбання і користування Президентом України Януковичем В.Ф. літаючих транспортних засобів, будівництва для них злітно-посадкової інфраструктури у центрі м. Києва

Після неодноразових звернень громадян з проханням надати роз’яснення щодо законності підстав для придбання і користування Президентом України Януковичем В.Ф. літаючих транспортних засобів, будівництва для них злітно-посадкової інфраструктури у центрі м. Києва (в той час, коли в рази підвищилися ціни на продукти харчування, комунальні послуги тощо), перекриття вулиць під час його пересування наземними транспортними засобами, та наявності кортежу - направлено депутатське звернення на ім'я Президента України, Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України, Голови служби безпеки України, Міністра внутрішніх справ України з проханням надати конкретну письмову інформацію із зазначеного питання для надання пояснень виборцям.

На виконання доручення КМУ Міністерство інфраструктури повідомило, що кошти на придбання літаючих транспортних засобів, будівництва для них злітно-посадкової інфраструктури у центрі міста Києва передбачено у Державному Бюджеті на 2011 рік та затверджені постановами Кабінету Міністрів України. Тобто влада жирує за Ваш кошт, шановні громадяни.

Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що обмеження та заборона руху автотранспорту під час супроводження кортежів автомобілів з особою, яка охороняється, здійснюється відповідно до чинного законодавства. Порушень не виявлено.

Генеральною прокуратурою також не виявлено жодних порушень чи недоліків при розгляді зазначеного депутатського звернення. Також автошляхи виявляється не для громадян, а для очільників влади.

 

Біографія

Статистика