Вимога звільнення з займаної посади голови Держмитслужби Калетніка І.Г.

На підставі інформації про ухвалу на сесії 09.03.11р. звернення депутатів Львівської обласної ради до Президента, Прем’єр-міністра України та РНБО з вимогою звільнення з займаної посади голови Держмитслужби Калетніка І.Г. за створення ним атмосфери поборів, корупції і хабарництва у митному просторі України і особливо на Львівській регіональній митниці з наведенням конкретних прикладів - направлено депутатське звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України з проханням провести ретельне розслідування фактів створення атмосфери поборів, корупції і хабарництва у митному просторі України та в разі підтвердження таких фактів та встановлення ознак злочинної діяльності Калетніка І.Г. на посаді Голови Державної митної служби України за зловживання службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків – матеріальних збитків держави у особливо великих розмірах, звільнити його із займаної посади та порушити проти нього кримінальну справу.

Питання у стадії опрацювання. Остаточне рішення Ви дізнаєтесь у наступному інформаційному листі.

І це тільки поодинокі випадки депутатського реагування на прояви корупції та свавілля деяких державних діячів.

 

На підставі інформації про ухвалене на сесії Львівської обласної ради 09.03.11р. звернення депутатів до Президента, Прем’єр-міністра України та РНБО з вимогою звільнення із займаної посади голови Держмитслужби Калетніка І.Г. за створення ним атмосфери поборів, корупції і хабарництва у митному просторі України і особливо на Львівській регіональній митниці з наведенням конкретних фактів направлено депутатське звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Генерального прокурора України з проханням провести ретельне розслідування фактів створення атмосфери поборів, корупції і хабарництва у митному просторі України.

За дорученням Адміністрації Президента України викладена у депутатському зверненні інформація врахована відповідними підрозділами Служби безпеки України під час здійснення оперативно-службової діяльності. За матеріалами СБУ органами прокуратури порушено 5 кримінальних справ стосовно посадових осіб митних органів. Крім того, слідчими Служби безпеки порушено 25 кримінальних справ. Досудове слідство триває.

Подальший перебіг вирішення питання контролюється Генеральною прокуратурою України.

 

Біографія

Статистика