Невиплата надбавок до пенсій пільговим категоріям громадян

Одним із найболючіших на сьогодні питань я вважаю невиплату надбавок до пенсій пільговим категоріям громадян, передбачених законодавством України та призначених за рішенням суду.

Тому, 23 листопада на ім'я Генерального прокурора України та Міністра внутрішніх справ України (в копії Президенту України) мною були направлені повідомлення про злочин щодо перевищення службових повноважень та умисного перешкоджання виконанню судових рішень Прем’єр-міністром України Азаровим Миколою Яновичем та посадовими особами Пенсійного фонду України.

Суть повідомлень полягала у наступному:

"До мене як до народного депутата України неодноразово зверталися громадяни України постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи та інші пільгові категорії громадян зі скаргами на дії посадових осіб управління Пенсійного фонду України щодо не виплати їм, починаючи з жовтня 2011 року надбавок до пенсій, передбачених чинним законодавствам України та призначених за рішенням суду.

Прошу Вас у встановленому законом порядку порушити кримінальну справу проти Прем’єр-міністра України Азарова Миколи Яновича та посадових осіб Пенсійного фонду України за ознаками вчиненого ними злочину передбаченого ч. 1 ст. 365 Кримінального кодексу України по факту перевищення влади та службових повноважень, тобто умисне вчинення службовими особами дій, які явно виходять за межі наданих їм прав та повноважень, що завдали  істотної  шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян та ст. 382 за умисне  невиконання  вироку (рішення, ухвали, постанови) суду, що набрали законної сили, а також за перешкоджання їх виконанню.

Ознаки злочину виявилися у невиплаті гарантованих законодавством надбавок до пенсій громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорій  "Діти війни" тощо, відповідно до виданої Азаровим М.Я протизаконної Постанови від 06.07.2011 р. N 745 "Про встановлення деяких розмірів виплат, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету".

Принагідно нагадую, що під час проведення Дня Уряду 18.11.11 р. у Верховній Раді України Прем'єр-міністр Азаров М. Я. особисто підтвердив здійснення ним і Урядом України вищезазначених дій.

Зважаючи на зазначене, прошу перевірити обставини вчинення злочинних дій згаданими посадовими особами та притягнути їх до відповідальності, передбаченої вищезазначеними статтями Закону".

  • Що ж, почекаємо на відповідь і побачимо, чи вбачають наші правоохоронні органи явні ознаки злочину посадових осіб по відношенню до громадян України?
 

Біографія

Статистика