Питання невиплат пенсій та ствердження Уряду в відсутності коштів у Пенсійному фонді

На ім'я Прем’єр-міністра України Азарова М. Я. направлено моє депутатське звернення теж з питання невиплат пенсій та ствердження Уряду в відсутності коштів у Пенсійному фонді:

"Відповідно до інформації, викладеної в Інтернет виданні всеукраїнського загальнополітичного тижневика "Персонал" № 52 (405) 29.12.10-05.01.11, зазначено, що фактично гроші від продажу парникових квот за Кіотським протоколом держава-одержувач може витратити, крім цільового направлення, а саме: на висадження дерев або субсидування населення щодо недопущення вирубки дерев ще й на соціальні потреби.

 

Саме з цих міркувань екс-прем’єр-міністр України Тимошенко Ю.В. у 2009 році, незважаючи на наслідки світової кризи та в умовах дефіциту у Пенсійному фонді, винайшла можливість не припиняти виплати пенсій пільговим категоріям громадян.

Хочу також зазначити, що дії екс-прем’єр-міністра України Тимошенко Ю.В. підпадають під визначення заходів в умовах крайньої необхідності. Так, відповідно до ст. 39 Кримінального кодексу України не є злочином заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам у стані крайньої необхідності, тобто для усунення небезпеки, що безпосередньо  загрожує особі чи охоронюваним законом правам цієї людини або інших осіб, а також суспільним інтересам чи інтересам держави, якщо цю небезпеку в даній обстановці не можна було усунути іншими засобами і якщо при цьому не було допущено перевищення меж крайньої необхідності.

З огляду на вищезазначене виникає питання: чому нинішній уряд не використає такої ж можливості та не забезпечить громадянам – пенсіонерам пільгових категорій виплати заслужених та законних пенсій?

Крім того, прошу надати інформацію щодо використаних коштів, які отримані Україною в рамках Кіотського протоколу за 2010-2011 роки".

Чесно кажучи, отримана відповідь мене не здивувала.

У передвиборчих гаслах наші нинішні представники влади обіцяли нам, громадянам "веселкові"перспективи, а насправді, що ми маємо?

Влада та Уряд не тільки ні чого не роблять для поліпшення життя та соціального захисту громадян,  а навпаки, звужують обсяги існуючих прав і свобод громадян, порушуючи ст. 22 Конституції України.

У відповіді Генеральної прокуратури йдеться про направлення мого депутатського звернення до Кабінету міністрів України та Державної виконавчої служби України, які повинні повідомити мене про прийняте рішення. Крім того, Генеральна прокуратура не може порушити кримінальні справи, так як у неї недостатньо даних, які вказували на ознаки злочину посадовців. Дивно, але громадян, які не отримують свої чесно зароблені пільги, мільйони.

Свого часу, Державна виконавча служба у своїй відповіді зазначила, що у 2010 році за результатами проведеного у Кабінеті Міністрів України засідання, забов"язало Міністерство юстиції України вжити заходів щодо унеможливлення накладання державною виконавчою службою арештів на рахунки органів праці та соціального захисту, на яких знаходяться кошти, передбачені для виконання Державних програм соціального захисту.

  • Зважаючи на вищезазначене, інформую Вас, що у Державному бюджеті України на 2012 рік так і не передбачені достатні обсяги на виплату заборгованості по згаданим вище надбавкам до пенсій пільговим категоріям громадян.

2. На друге моє депутатське звернення на ім'я Прем’єр-міністра України Азарова М. Я. щодо можливості виплат пенсій за рахунок грошей від продажу парникових квот за Кіотським протоколом, як це було зроблено урядом Тимошенко Ю.В. у 2009 році, коли в умовах світової кризи та дефіциту коштів у пенсійному фонді була винайдена можливість не припиняти виплати пенсій пільговим категоріям громадян, отримана не менш дивна відповідь від Міністерства екології та природних ресурсів України про можливість використання коштів тільки за цільовим призначенням, які можуть бути спрямовані виключно на проекти екологічних інвестицій і жодного слова про питання реалізації конституційних прав громадян.

 

Біографія

Статистика