НДУ Тищенко О.І. становиться на захист громадян, які постраждали від свавілля міліції.

Шановний Олег Іванович!

Хочу від щирого серця подякувати Вам особисто за подане вами звернення до ГПУ.

Дякуючи цьому, ГПУ таки розглянула мою заяву про злочини, скоєні працівниками міліції, та взяла під особистий контроль перевірку матеріалів справи,  доручила перевірку прокуратурі Л/о. Також 19.07. відбувся суд, в результаті справа проти мене закрита, а матеріали направлені до прокуратури (працівники міліції побоялись прийти в суд, а Сихівський РВ міліції не надав витребуваних судом матеріалів справи, прокуратура Сихівського р-ну м.Львів!
Та також не надала жодних матеріалів на вимогу суду. Тепер в мене зявилась надія, що "перевертні у погонах" таки опиняться на лаві підсудних, з іншої сторони мене вже не зможуть притягнути ні до якої відповідальності за надуманими звинуваченнями. (До цього часу я три місяці марно звертався у всі інстанції, в т.ч. до ГПУ, і хоч прокуратура м. Львова вже тричі скасовувала рішення районної прокуратури, як незаконні - все одно відправляла матеріали справи назад в злощасну Сихівську прокуратуру...)
Бажаю Вам плодотворної праці у парламенті нового скликання. Ще раз дякую Вам, за те що відреагували на крик про допомогу від пересічного громадянина України, та дійсно надали її в міру своїх повноважень.

Кухар Роман Ярославович

збільшити

 

Біографія

Статистика