3 лютого 2011 В бібліотеці № 8 міста Біла Церква було проведено культурно-мистецьку акцію «Бібліотекам Київщини - українські книжки».

3 лютого 2011 року за ініціативи Молодіжного Руху Києва, українських письменників та підтримки народного депутата України Олега Тищенка в центральній бібліотеці Білоцерківського району, і в бібліотеці № 8  міста Біла Церква було проведено культурно-мистецьку акцію «Бібліотекам Київщини - українські книжки».

Акцію відкрив народний фольклорний ансамбль Білоцерківського району  «Терниця», учасники якого заспівали українські пісні.

Потім перед присутніми виступив Тищенко Олег Іванович, який розповів про мету акції, про ініціаторів та про письменників, які підтримали ідею проведення акції та надали свої книжки.

Після презентації формат зустрічі було змінено на «питання-відповідь».

Гості та запрошені приймали активну участь задавали питання та ділилися проблемами, що стосувалися бібліотечної справи, це: погане забезпечення бібліотек книжками, відсутність в бібліотеках нових українських книжок та книжок дитячих авторів, відсутність опалення, відсутність комп’ютерного оснащення більшості бібліотек та ін.

Досвідом своєї роботи поділилася завідуюча Яблунівської бібліотеки Глущенко Людмила Павлівна. Вона зауважила, що акція, ініційована Молодіжним Рухом Києва має велике значення саме для сільських бібліотек, які перебувають у занепадницькому стані та не мають державної підтримки.

Вона подякувала Тищенку Олегу Івановичу за надану допомогу, можливість спілкування  з народним депутатом та винесення місцевих проблем на державний рівень.

Присутніх цікавили різноманітні питання. Це і підготовка до парламентських виборів,  співпраця з іншими опозиційними партіями, шляхи визначення єдиного кандидата від опозиції.

Олег Іванович висловив позицію партії «Батьківщина», розповів про законопроекти подані ним на розгляд сесії Верховної Ради та відповів на всі поставлені питання.

Після закінчення зустрічі всі присутні отримали книжкові набори.

Зінченко Людмила Володимирівна, директор центральної районної бібліотеки, виступила зі словами вдячності від всіх бібліотекарів району та висловила надію на подальшу співпрацю.

 

Біографія

Статистика