Полігон для випробувань інсинуацій і фальсифікацій.

За два роки панування влади Януковича Україна скотилася до печерного розуміння демократії, коли переважна більшість громадян ненавидить владу, але ж і нібито підтримує її теж більшість. Така ситуація як і за часів СРСР штучно створюється правлячим режимом, що не має реальної довіри у суспільстві.

Основним інструментом утримання влади політичними банкрутами є силовий тиск, шантаж, підкуп та інші прийоми, несумісні із загальнолюдською мораллю. Протягом означених двох років провладна Партія регіонів неухильно втрачала довіру і тепер продовжує втрачати та ще й прискореними темпами. Саме тому нею взято на озброєння завжди властиві їй виключно брудні і нечесні технології у суспільних відносинах, як безвихідь, в яку вона потрапила за наслідками результатів своєї діяльності.

 

На загальнодержавному рівні це виявляється у конституційному, податковому, правовому та інших державних переворотах, що методично і системно здійснюються на вибудову тоталітарної моделі управління державою. На місцевому рівні всі державні інституції, а також органи місцевого самоврядування перетворюються у підрозділи, що безпосередньо підпорядковані Партії регіонів. Відповідна перебудова місцевої влади відбувається з таким розмахом, що у її структури потрапити, не будучи членом цієї партії, стає неможливим. І хоч Законом України «Про вибори до місцевих рад» до них можуть балотуватися представники й інших політичних сил, але тут на заваді стає адміністративний ресурс, і будьте упевнені, що  «кандидата-чужака» знімуть з перегонів у самий неочікуваний момент, коли оскаржити такі санкції немає часу та й можливостей знайти правду в наших судах, які теж складаються з таємних членів Партії регіонів. Так було на місцевих позачергових виборах у селі Погреби Броварського району на Київщині 23.10.2011 р. Слід нагадати, що тоді кандидат у депутати районної ради Суботін В.М. від партії «ВО «Батьківщина» виграв ці вибори з великою перевагою у представника провладної партії  (239 проти 28 голосів), але їх було визнано такими, що не відбулися з надуманих причин.

12.02.12 р. позачергові вибори депутата Білоцерківської районної ради відбулися у селі Сорокотяги, де Партія регіонів дуже сподівалася на безальтернативний варіант свого кандидата (навіть таку можливість вони передбачали Законом), але опозиційна партія «ВО «Батьківщина» несподівано для них зареєструвала свого кандидата Римаренко Маріанну Олександрівну. І якого шурхоту цим наробила? Під час проведення агітаційних заходів за Римаренко М.О., а особливо в день голосування 12.02.12 р. на вуха було поставлено усю Януковичеву рать (читай адмінресурс). Керівництво села, району, області та народні депутати від Партії регіонів заходилися виконувати обіцянки, що давали ще під час Президентських виборів та нічого не зробили, а в основному вимушені були знову обіцяти. Окрім того, порушуючи чинне законодавство, підвозили автомобілями проплачених виборців з віддалених помешкань села, що має чималу довжину. Натомість, зважаючи на 27 градусів морозу, непідкупна частина населення до виборчої дільниці не потрапила. Ледве набравши у такий спосіб 50% голосуючих, регіонали забезпечили-таки перемогу для свого кандидата в тому числі і за рахунок масштабних фальсифікацій (без цього вони не можуть), що оскаржено у встановленому порядку з доданням беззаперечних відефактів. Далі буде.

Найближчим часом Верховна Рада України має прийняти рішення щодо проведення наступної низки позачергових виборів депутатів місцевих рад і попереду непоодинокі змагання представників провладних та опозиційних партій за мандати народної довіри, але вже зараз є очевидним, що всі ці вибори використовуються як полігон для випробувань інсинуацій, фальсифікацій і брудних схем підміни демократичних виборів звичайним призначенням, в тому числі і на чергових виборах народних депутатів України з метою зробити Верховну Раду України покірливим послушником і підлеглим підрозділом Адміністрації Президента, яким вже сьогодні є Кабінет Міністрів України.

Зупинити цю вакханалію опозиційні політичні сили мають обов’язково, хоч і буде це надскладним завданням. Згуртувавши свої ряди, основною метою для опозиції має бути звільнення з-за ґрат політичних в’язнів, зокрема своїх славетних лідерів Ю.В. Тимошенко та Ю.В. Луценко, які б мали можливість взяти участь у цих виборах. Натомість, для Януковича це найбільший страх. Саме тому надалі боротьба набуватиме надзвичайної гостроти.

 

 

 

 

 

 

 

Народний депутат України                                                   О. Тищенко

 

Біографія

Статистика