Довідка про проведення благодійного заходу в Качанівській ВК №54

Протягом тривалого часу проходив збір необхідної літератури. Тищенком О.І. на придбання енциклопедій (Гук О.М. Сто великих таємниць і загадок України, 100 великих загадок історії України, 100 великих личностей и событий казацкой Украины, 100 великих чудес України, 100 великих українців, Всемирная история, Люди, события, даты. Великий тайны прошлого, Великие творения природы и человека) також були виділені кошти. До благодійного заходу було задіяне видавництво «Смолоскип», керівництво якого із задоволенням відгукнулось на пропозицію поповнити фонд згаданої колоні.

 

17 січня 2012 року народний депутат Тищенко Олег Іванович перебував із робочим візитом у Качанівській ВК № 54, за результатами якої було прийнято рішення про оновлення бібліотечного фонду колонії.

Також НДУ Бондаренком було виділено кошти. на придбання книжок історичного клубу «Холодний Яр» для підвищення національної свідомості у користувачів бібліотеки.

Слід зазначити, що працівники міліції не пропустили автомобіль «Газель» ближчи ніж за 70 метрів до КПП. Прихильники партії «ВО «Батьківщина» та мітингувальники стали «живим» ланцюгом і передали «з рук у руки» ящики з книгами (у кількості 154 од).22 лютого 2012 р. депутатами фракції «БЮТ-Батьківщина» у Верховній Раді Україна вручено лист на ім’я начальника колонії полковника Первушкіна Івана Анатолійовича з переліком видань, що передаються в постійне користування у фонд бібліотеки Качанівської виправної колонії № 54 м. Харкова в тому числі від НДУ Тищенка О.І. та НДУ Бондаренка В.Д. 91 та 22 видання відповідно (за переліками у додатках).

 

Біографія

Статистика