29 лютого 2012 року пересувною громадською приймальнею народного депутата України Олега Івановича Тищенка було проведено низку ініційованих ним заходів в Білоцерківському районі Київської області.

Робота пересувної громадської приймальні  розпочалася в м. Тараща, де Олег Іванович  Тищенко прийняв участь в розширеному засіданні  бюро Таращанської партійної організації.

На бюро розглядалися нагальні питання, що  стосуються кадрового складу Таращанської  партійної організації, проблемних питань  Таращанського району, роботи в первинних  партійних організаціях. Також розглядалися  питання підготовки та розробки нової програми  партійної організації «Батьківщини»

Олег Іванович висвітлив перед присутніми інформацію щодо суспільно-політичної ситуації в Країні, незаконних дій влади. Поставив перед присутніми завдання, які сприятимуть злагодженій, організованій, перспективній роботі  партійної організації.

Наступним в програмі роботи громадської  приймальні був візит до центральної районної  бібліотеки Таращанського районну.

За ініціативи Молодіжного Руху Києва,  сприяння Всеукраїнського Товариства  «Просвіта» імені Тараса Шевченка, українських  письменників та підтримки народного депутата  України Олега Тищенка в окрузі раніше вже  було проведено культурно-мистецькі акції  «Бібліотекам Київщини - українські книжки» під  час якої  79 бібліотек Білої Церкви та  Білоцерківського району отримали книжки Українських авторів. Під час проведення такої ж акції в Таращанському районі книжки отримали ще 17 міських та сільських бібліотек переліком, що додається.

Перед присутніми виступив Тищенко Олег Іванович, який розповів про мету акції, про ініціаторів та про письменників, які підтримали ідею проведення акції та надали свої книжки.

Присутні задавали питання та ділилися проблемами, що стосувалися бібліотечної справи - це: погане забезпечення бібліотек книжками, відсутність в бібліотеках нових українських книжок та книжок дитячих авторів, відсутність опалення, відсутність комп’ютерного оснащення. Нагальним питанням для бібліотекарів була невідповідність Закону «Про бібліотеки та бібліотечну справу» 1995р. з сьогоденням.

Учасники зустрічі були щиро вдячні Олегу Івановичу. Зі  словами подяки виступила директор бібліотечної системи, вона  зауважила, що наповненість бібліотек є нагальною проблемою  сьогодення. І справа, яку робить Олег Іванович дуже корисна.

Після закінчення зустрічі директор централізованої бібліотечної  системи провела для Олега Івановича екскурсію по  бібліотечним залам та ознайомила з історичними експонатами бібліотеки.

Одним з пріоритетним напрямком роботи Олега Івановича є піклування про дітей, які проживають в багатодітних родинах, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і дітей, сім’ї яких знаходяться в кризовій ситуації.

Саме тому пересувна громадська приймальні народного депутата відвідала центр соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Тараща.

Метою візиту Олега Івановича в Центр було надання гуманітарної допомоги (одяг для дітей), а також вивчення питання функціонування Центру з метою врегулювання всіх проблем на державному рівні.

Директор Центру ознайомила Олега Івановича з роботою закладу, розповіла про нагальні проблеми та потреби.

З вихованцями центру працювали волонтери – студенти Університету Культури, які провели майстер-клас з малювання. На згадку діти отримали фарби.

Великою проблемою, на даний час, є таке болюче явище, як дитяча безпритульність та бездоглядність. Саме діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування потребують особливої уваги.    Усиновлення дітей-сиріт та оформлення опіки (піклування) в Україні були і залишаються пріоритетними формами влаштування долі дитини, залишеної без батьківської опіки. Але, нажаль, не всі діти мають можливість бути усиновленими, хоча кожна дитина має право мати родинний затишок і батьківське тепло. Тому існує ще одна форма влаштування дітей це дитячі будинки сімейного типу.

Далі, в насиченому графіку народного депутата,  було відвідування саме таких дитячих будинків сімейного типу родин Тарнопольських (8 дітей) та Федоряків ( 9 дітей), які розташовані в м. Узин Білоцерківського району.

Родини дуже привітно зустріли Олега Івановича, були вдячні за візит та із хвилюванням розповідали про свої проблеми, основною з яких було забезпечення житлом вихованців, яким виповнюється 18 років та які, згідно Угоди перестають бути вихованцями дитячого будинку сімейного типу, збереження житла, або частини житла де були зареєстровані діти до того, як потрапили в ДБСТ, погашення боргів за житло, де діти зареєстровані, але не проживають.

Після завершення зустрічі Олег Іванович    подарував дітям розвиваючі ігри, набори для  малювання,  дитячий одяг та солодощі.

Після відвідування дитячих будинків сімейного  типу громадська приймальня народного  депутата з черговим візитом завітала до  центру соціально-психологічної реабілітації  дітей в м. Узин.

Олег Іванович там є бажаним гостем, так як  вже неодноразово відвідував Центр, надавав  допомогу, залучав до роботи з дітьми артистів, режисерів, танцюристів та волонтерів з вузів м. Києва. Ось і цього разу волонтерами Університету Культури з дітьми було проведено майстер-клас з малювання.

Олег Іванович зустрівся з директором, обслуговуючим персоналом, поспілкувався з вихованцями Центру.

Враховуючи ціль візиту, вивчення проблематики закладів, де утримуються діти-сироти, діти, позбавленні батьківського піклування та діти, сім’ї яких знаходяться в кризовій ситуації, Олега Івановича цікавило багато питань.

Тому з директором Центру обговорювалися такі питання, як: фінансове забезпечення,  термін перебування дітей,  шляхи реабілітації з метою повернення в сім’ю та ін..  Директор центру розповіла про основну проблему реабілітації: це «реабілітація батьків», які, як правило мають алкогольну залежність, а часто мають бажання лікуватись, але коштів на таке лікування немає. Ось і на даний час є потреба у лікуванні двох таких мам.

В кінці свого візиту Олег Іванович подарував Центру матеріали ( набори для квілінгу, набори для вишивання, бісер), які необхідні для функціонування дитячих гуртків.

Діти отримали солодощі та одяг.

 

Біографія

Статистика