Опозиціонер просить Пшонку перевірити звинувачення сина Щербаня на адресу Тимошенко

Народний депутат з фракції «БЮТ-Батьківщина» Олег Тищенко звернувся з депутатським зверненням до Генерального прокурора Віктора Пшонки з приводу звинувачень Руслана Щербаня на адресу колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Відповідний запит на засідання парламенту зачитав голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Тищенко раніше звернувся з депутатським запитом до генпрокурора стосовно перевірки «фактів ймовірної причетності Руслана Щербаня до вбивства на полюванні та примушуванні його слідчими органами Генеральної прокуратури до надання завідомо неправдивих свідчень щодо співучасті Юлії Тимошенко у вбивстві його батька Євгена Щербаня в обмін на уникнення відповідальності».

Литвин також зачитав ще один запит Тищенка до Пшонки стосовно «притягнення до відповідальності посадових осіб державної влади за порушення презумпції невинуватості, безпідставних звинувачень та дезінформацію суспільства щодо причетності Тимошенко до вбивства Євгена Щербаня».

Нагадаємо, наприкінці серпня Генеральна прокуратура вказала на прогрес у розслідуванні кримінальної справи щодо вбивства Євгена Щербаня.

4 квітня на прес-конференції син загиблого Євгена Щербаня Руслан заявив, що передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність Юлії Тимошенко та Павла Лазаренка до вбивства його батька. Після цього Генеральна прокуратура поновила розслідування справи.

Водночас під час суду в 2003-му році над вбивцями син Щербаня Руслан не згадував Тимошенко серед причетних до вбивства батька.

Сама Тимошенко заявляла, що не має жодного відношення до вбивства Щербаня.

Член виконкому Ліберальної партії, депутат Верховної Ради Євгена Щербаня був розстріляний 3 листопада 1996 року в аеропорту Донецька після прибуття з Москви.

УНІАН

по матеріалам tyzhden.ua

 

Біографія

Статистика