Чи є Мазурок «Караванським стрільцем»?

Міліція, що вже зганьбила себе повною нездатністю пошуку і затримання «Караванського стрільця», з впертою впевненістю призначила на цю роль самогубця Мазурка, ім’я якого було озвучено Міністром Внутрішніх справ України Захарченком майже місяць тому.

Однак, усвідомлюючи нещирість і брехливість правоохоронних структур цим твердженням мало хто довіряє, тим більше, що до перебігу подій навколо цієї історії виникає більше запитань, а ніж народжується відповідей.

Так було під час скоєння злочину і так є зараз, коли міліцію за руку привели до самогубця на ім’я Мазурок. Дійсно!

- Охоронці Каравану вивернули власному вбивці усі кишені і той виклав на стіл усе окрім пістолета, який привів у дію не маючи змоги вільно покинути приміщення охорони.

Тобто можна із впевненістю констатувати, що ані паспорта, ані ідентифікаційного коду, які згодом вилучено у самогубця, при ньому не було. Звідки вони з’явилися у самогубця?

-   Другий факт: на кольоровій відео зйомці на місці підбору вбивцею товарів у «Каравані» бачимо, і, це підтверджено багаточисельними коментарями, що вбивця був одягнений у зелену куртку та штани сірого кольору. Самогубцю ж Мазурка знайшли у синій куртці та штанах кольору хакі… Виникає питання: Де і яким чином міг переодягнутися самогубця Мазурок, якщо міліція впевнена, що це «Караванський стрілець»?

- Пістолет, з якого вчинив самогубство Мазурок, і це підтверджує міліція, не співпадає з тим, з якого було здійснено потрійне вбивство в «Каравані». То яким чином хоч Мазурок, який зник, як стверджує його дружина, наступного дня після кривавих подій у «Каравані», хоч справжній вбивця, встановлення особистості якого викликає сумніви, спромігся мати вільний доступ не тільки до гардеробу і документів, а й до власного «арсеналу»? Навіть кількість патронів у магазинах  пістолетів змінювалася у залежності від «бойового завдання». Коли йшов до «Каравану» (якщо це одна й та ж сама особа) магазин до пістолета був повним, а коли вирішив застрелитися – зарядив один патрон?...

Виходить, в період, коли міліція начебто когось шукала, Мазурок крутився у неї під носом. Майже в центрі Києва в радіусі півтора-двох кілометрів та мешкав тут півтора місяці і навіть навідувався додому, або тримав зв'язок з кимось із родичів чи близьких… Оце і є професійна робота правоохоронців? Чи окрім викрадення бюлетенів у Первомайську і заміни їх фальшивими та здійснення низки аналогічних ганебних вчинків наша міліція взагалі ні на що не здатна?

Міліція виявилася брехливою навіть у таких речах як винагорода за будь-яку інформацію про вбивцю. На вимогу людини, що знайшла труп Мазурка, якого міліція однозначно ідентифікує як «Караванського стрільця», вона його кинула у шахрайський спосіб під приводом того, що, мовляв, малося на увазі затримання злочинця живцем. Але усі ми є свідками того, що такої умови початково не висувалося. Тим більше, що  вірогідність вбивства злочинця під час затримання була дуже високою за заявою представників тієї  ж міліції.

Звичайно всі експертизи стосовно самогубця співпадуть і експертиза ДНК теж, бо залишити нерозкритим такий ганебний для влади випадок означатиме повний крах довіри, якої і без того як кіт наплакав. Крім того, вже маємо достатню практику спотворення владою будь-чого. Приміром експертиза документів, яка не влаштовувала владу, у справі проти Ю.В.Тимошенко, була замінена непередбаченою законодавством України «рецензією» на офіційний експертний висновок. При цьому, «рецензію» надала структура ніким і нічим не уповноважена на здійснення таких дій, а офіційного уповноваженого експерта, який публічно заявив про тиск влади з вимогою сфальсифікувати результати експертизи, було звільнено з роботи, бо інакше не витримувала критики і без того слабка доказова база. Щось схоже може бути й зараз.

Немає нажаль у сьогоднішньої влади такої щирої мети – встановити істину. Мета полягає у іншому – вдіяти так, щоб лише їй було комфортно. Хіба не так було з охмурянням Європи і світової спільноти стосовно політичних переслідувань? Чи вибори народних депутатів України, які Азаров з Януковичем поквапилася об’явити взірцем демократії для Європи, не стали таким же лицемір’ям і шахрайством?

Боляче усвідомлювати, що ця зграя самозакоханих наперсників, які репрезентують сьогоднішню владу, ганьбить не тільки себе, а й усю державу та всіх її громадян, жируючи на гроші платників податків та не даючи народові, який їх найняв на службу, належної віддачі. Які подальші  перспективи з їхньою більшістю?.. Мабуть настають не кращі часи. Невже 21.12.12р. це реальність?..

 

Народний депутат України                                                     О.Тищенко

 

Біографія

Статистика