Участь народного депутата Тищенка О.І. у проведенні круглого столу «Громадська приймальня партії. Новий формат. Обмін досвідом з прогресивною молоддю»

У четвер, 22 листопада 2012 року о 16-00, керівник департаменту управління громадськими приймальнями та документами, народний депутата України Олег Тищенко взяв участь у круглому столі «Громадська приймальня партії. Новий формат. Обмін досвідом з прогресивною молоддю», який ініціювали, організували та провели працівники громадської приймальні парті на прохання молодіжних організацій та активної молоді м. Києва.

Захід було проведено у приміщенні прес-центру «ВО «Батьківщини», в якому взяли участь:

-   Тищенко Олег Іванович – народний депутат України;

-   Шишкіна Еліна Вікторівнанародний депутат України;

-   Лівінський Михайло Олександрович – заступник керівника Виконавчого секретаріату з питань молоді;

-   Мущенко Оксана Володимирівна – керівник громадської приймальні партії;

-   Куявський Олег Юрійович – в.о. голови ВМГО «Батьківщина молода»;

-   Пушкаренко Арсеній – голова Молодіжного Руху Києва;

-   Громадські помічники, студенти КНУ ім. Шевченка, КНПУ ім. Драгоманова, члени молодіжних організацій, працівники департаменту управління громадськими приймальнями та документами (всього 34 особи).

Відкрив захід Олег Іванович Тищенко словами подяки всім гостям за те, що ідея проведення відкритого діалогу з молоддю знайшла свої втілення.

У своєму виступі на тему «Принципи роботи громадської приймальні партії «ВО «Батьківщина», Олег Іванович зупинився на організаційній структурі громадських приймалень партії, на проведенні прийомів громадян за межами офісу партії з використанням пересувної громадської приймальні партії, приділив особливу увагу додатковим принципам роботи громадських приймалень партії, які планується втілити і життя найближчим часом та запропонував співпрацю студентам-юристам з громадськими приймальнями партії, народними депутатами від партії «ВО «Батьківщина» та Об’єднаної опозиції.

У своєму виступі НДУ Тищенко О.І. наголосив на тому, що законотворчі ініціативи Об’єднаної опозиції передбачають внесення змін до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», внесення зміни до Положення “ Про порядок надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла”, розроблення за участі молодіжних громадських організацій та ухвалення комплексного Закону України “ Про молодь”.

Також Олег Іванович висловив сподівання про реалізацію наступних кроків:

- встановлення постійних контактів з молоддю, формування позитивного ставлення до нашої політичної сили;

- налагодження системної співпраці в рамках програми «Волонтер –стиль життя»;

- планування організації наступних публічних дискусій та розроблення програм, проектів за умов опрацювання та супроводу громадською приймальнею партії законотворчих ініціатив, запропонованих студентством;

- узагальнення думок, зауважень, пропозицій, отриманих від молоді під час проведення круглого столу, їх аналітична обробка, перспективне використання найбільш цікавих пропозицій в побудові та розвитку нових напрямків роботи громадської приймальні партії;

- заохочення студентства до партнерського діалогу з представниками нашої політичної сили, отримання молоддю досвіду політичної діяльності, сприяння розширенню кількості членів партії серед молодого покоління.

 

Народний депутат України                                                                 О.Тищенко

 

Біографія

Статистика