Перебування НДУ Тищенка О.І. 27.11.12р. у м. Харкові у складі делегації депутатської фракції «БЮТ-Батьківщина» з привітаннями Ю.В. Тимошенко з днем народження

Формування делегації та усі трансфери до Харкова і по Харкову було організовано керівництвом фракції, партії «ВО «Батьківщина» та Об’єднаної опозиції. До складу делегації було запрошено і НДУ Тищенка О.І.

Під переліт від Києва до Харкова і у зворотньому напрямку було замовлено чартерний рейс, тому було сподівання, що делегація буде дуже багато чисельною (попереднє скликання + нове), що навіть у «Боїнгу» розміститься досить щильно.

Однак, виявилося, що замовлено літак SAAB -340 на 30 посадкових місць. Всі їх було заповнено, однак за виключенням представників преси, народних депутатів України було трохи більше 20, в тому числі: керівництво партій, що входять до складу опозиції, окрім Катеринчука і Грищенка; декілька новообраних НДУ (Кужель, І.Луценко, Ілик), решта – НДУ VI скликання, більшість з яких не обрана у VII скликання.

Прибули до аеропорту Харкова о 14-30 (виліт з Києва затримано до 13-30 у зв’язку із зустріччю Яценюка А.П. і Турчинова О.В. з Саакашвілі) та, без будь-яких затримок були доставлені заздалегідь замовленими мікроавтобусами до Залізничної лікарні №5.

За територією лікарні (за її огорожею зібралися прихильники Ю.В.Тимошенко достатньо великою кількістю (за інформацією ЗМІ 300-500 людей, насправді на порядок більше). Стояли вони з прапорами, портретами Ю.В.Тимошенко, гаслами, квітами, поздоровчими листівками, подарунковими виробами тощо.

На територію лікарні пропустили тільки НДУ та, як це не парадоксально, провокаторів від ПР, ще й у супроводі міліції.

До Ю.В.Тимошенко потрапили тільки її донька Євгенія, Власенко та Кожем’якін, Яценюку і Турчинову було відмовлено у побаченні.

На першому поверсі у вестибулі адміністрація лікарні виставила стіл, біля якого чергували представники лікарні і пенітиціарної служби. На цей стіл можна було покласти квіти і всі подарунки, які принесли НДУ та інші відвідувачі (через НДУ Тищенко О.І. громадяни теж передали певну кількість саморобних виробів та привітань).

Після цієї процедури делегація НДУ вийшла на вулицю і довго дивилася на загратовані вікна 9-го поверху в надії побачити Ю.В.Тимошенко.

Однак не сталося… Пізніше Кожем’якін пояснив, що їх намагання допомогти в цьому були марними, бо тюремники познімали з вікон усі ручки.

Після короткого інтерв’ю Турчинова і Яценюка журналістам, делегація виїхала в аеропорт і близько 21-00 прибула до м.Києва.

 

Біографія

Статистика