Перебування НДУ Тищенка О.І. у період з 29.11.12р. по 2.12.12р. в Анталії (Туреччина) на міжнародному форумі «Діалог – Євразія» у складі Української делегації

На запрошення Генерального секретаріату міжнародної громадської організації «Діалог – Євразія», як народного депутата України 29.11.12р. НДУ Тищенко О.І. у складі Української делегації з 20 науковців, вилитів до Анталії, де прийняв участь у роботі форуму під назвою «Проблеми глобальної економіки, переосмислення світового економічного порядку».

НДУ Тищенко О.І. виступив на форумі з вітальним словом від держави Україна, яке було виголошено російською мовою, оскільки для синхронного перекладу на форумі було забезпечено функціонування 3-х мов (турецька, англійська і російська).

НДУ Тищенко О.І. був також присутнім на звітно-перевиборчій конференції керівних органів міжнародного альянсу «Діалог – Євразія», за статутом якого ця процедура здійснюється кожні два роки. При цьому держави-учасники очолюють альянс по черзі. Черговість голосування також визначає конференція, яка затверджує не тільки державу-наступника, а й персонально кандидатуру Президента. З 2010 року Президентом був громадянин України Сергійчик Володимир Іванович, діяльність якого було оцінено дуже високо та відзначено, що такого розвитку ця організація не знала за всю попередню історію та висловлено жаль, що статутом не передбачено повторне обрання тієї ж особи. Така позиція присутніх була приємним сюрпризом для держави Україна.

Наступним Президентом обрано жінку (це вперше за історію альянса) професора з Білорусі.

 

Біографія

Статистика