Психічна атака провладних маніяків

Озвучена Генеральним прокурором України Пшонкою 18.01.2013 р. інформація стосовно Тимошенко Ю.В. є психічною атакою маніакально залежної влади і це вже діагноз.

Знаковою ця інформація є з декількох боків:

- по-перше, це вирок без суда і слідства, без огляду на Конституцію та чинне законодавство, без дослідження добре відомих правоохоронним органам фактів, за якими саме сьогоднішні можновладці разом з Кучмою та російськими кримінальними авторитетами замовляли вбивство Є. Щербаня, а після загибелі поділили його активи та бізнес.

Немає жодних сумнівів, що цей вирок озвірілої влади вже сьогодні є остаточним і за будь-яких обставин буде підтверджений на всіх стадіях «судочинства» як це було зроблено по газовій справі, так само чиниться по справі ЕЄСУ, коли припущення заангажованих слідчих і прокурорів є для суду більш значущими, ніж прямі конкретні та переконливі факти і свідчення, що відкидаються і не беруться до уваги, а рішення і вироки судів готуються на банковій задовго до початку судового розгляду, підтримуються стороною обвинувачення та тупо озвучуються спітнілими від сорому суддями.

- По-друге, не маючи часу для роздумів, владі саме зараз у будь-який спосіб потрібно було згасити наростаюче обурення суспільної думки стосовно дій пенітенціарної системи, що постійно чинить відверті тортури, та міліції, за бездіяльності якої у їхній присутності до недоторканих за Законом народних депутатів України застосовується фізична сила з боку невідомих бандитських формувань та обливання опозиціонерів зеленкою неповнолітніми. Влада у такий брутальний спосіб робить крок на випередження, навіть ціною подальшої втрати авторитету і довіри до неї, чого вона, схоже, не усвідомлює і ніколи не буде здатна усвідомити.

- По-третє, влада відчуває, що днями отримає рішення Європейського суду з прав людини на користь Тимошенко Ю.В., виконання якого їй конче потрібно негайно заблокувати черговими звинуваченнями і настільки абсурдними по своїй суті, щоб на якомога довший час ввести в оману всю світову спільноту, створивши новий довгограючий інформаційний привід для всесвітніх дискусій, за лаштунками яких стан і статус Тимошенко Ю.В. не тільки б залишався таким як є, а ще й погіршувався б.

- По-четверте, це акція самоствердження для боязких і невпевнених в собі, якими є сьогоднішні можновладці і яких можна порівняти тільки з маніяками, що відчувають насолоду від знущань над беззахисними. Заява першої особи Генпрокуратури і страшні невідворотні маніакальні наміри влади є розширеним доповненням до отих підглядувань Януковича і його поплічників за Тимошенко Ю.В. через відеокамеру на кожному її кроці, зокрема в душовій та туалеті. Хоч провладні збоченці намагаються переконати громадськість, що це не так, вірити їхнім запевненням не можна так само як і тому, що за аналогічними їхніми твердженнями, що нібито відсутні будь-які відеозаписи, відеоспостереження та не організовувалися жодні хакерські втручання в приватне електронне листування, в Інтернет просторі час від часу з’являються «відеоролики» зйомок Ю.В. Тимошенко в камері, або у лікарняній палаті, та роздруківки листувань і телефонних розмов з близькими їй особами. При цьому пенітенціарна система та й прокуратура вдають, що їм абсолютно невідомо, хто і у який спосіб здійснює такі зйомки і підслуховування та оприлюднення їх, визнаючи тим самим свою повну недієздатність та небажання забезпечити надійну охорону прав ув’язнених.

- По-п’яте, оприлюднюючи таку заяву, її автори розраховують на карт-бланш від суспільства та світової спільноти щодо остаточного знищення Опозиції. Не дарма ж так синхронно співпадає у часі компанія цькування Власенка, Немирі, Авакова, Шкіля, доньки Ю.В. Тимошенко – Жені, та інших осіб, які є ключовими у створенні противаг злочинній владі задля досягнення справедливості і визволення політично ув’язнених з ворожого полону.

Одночасно шляхом омани, шантажу, залякування та застосування інших брудних технологій влада намагається вже сьогодні де-факто змінити умови утримання Тимошенко Ю.В. в неволі за статусом довічно ув’язненої, про що красномовно свідчать такі факти:

  • протиправне застосування грубої фізичної сили до народних депутатів України – жінок, що виявили солідарність з Ю.В. Тимошенко шляхом підтримання акції непокори, яку вона проводить на знак протесту проти порушень її конституційних прав за місцем позбавлення волі;
  • невмотивований недопуск захисників, її дочки та Власенка 21-22.01.2013 р. до Ю.В. Тимошенко з посиланням на її нібито небажання зустрічатися з цими особами, і це без пред’явлення її письмової відмови;
  • проведення і завершення досудового слідства без участі підозрюваної Тимошенко Ю.В.;
  • допуск 21-22.01.13 р. до Ю.В. Тимошенко прокурорів для проведення слідчих дій без присутності захисників (після завершення слідства?!);
  • оточення 22.01.13 р. з невідомих причин ЦКЛ5 міста Харкова, де Тимошенко Ю.В. проходить лікування, великою кількістю бійців «беркуту» та свідоме приховування не тільки причин для таких дій, а й самого факту з боку як керівництва лікарні, так і керівництва колонії № 54 та Пенітенціарної служби;
  • систематичні твердження Головного лікаря ЦКЛ5 Афанасьєва про нормальний і навіть покращений останніми днями стан здоров’я і самопочуття Ю.В. Тимошенко, в той час як кількома добами раніше останні відвідувачі вимушено залишили її у дуже тяжкому, навіть несвідомому стані. До того ж за час знущань останніми днями над нею і над народними депутатами України, що її відвідували та підтримували у протестній акції, вона отримала страшне офіційне звинувачення Генерального прокурора про те, чого не скоювала, то навряд чи цей факт міг сприяти її одужанню. Але перевірити факти і встановити істину, на жаль, неможливо. Вся ця катівня себе так зухвало поводить та потурає законність, що поводження з нею невпинно наближається до статусу довічно ув’язненої, коли Ю.В. Тимошенко вже ніхто і ніколи не побачить…, бо вона ними вже зараз довічно ув’язнена…Що це, як не психічна атака провладних маніяків?..

 

Народний депутат України

VI скликання                                                                                    О. Тищенко

 

Біографія

Статистика