Бандитська влада довіряє лише бандитам

Дуже цікаво спостерігати за черговою виставою у Київському Апеляційному суді про допит 13-14.02.2013 р., утаємниченого до печатку судового засідання, свідка по справі про вбивство Є. Щербаня.

Як можна жити і дивитися в очі людям чиновнику Генеральної прокуратури України, схожому на бандита, який не бере до уваги свідчення і документальні їх підтвердження з боку екс-президента України, записів Мельниченка, одного із засновників корпорації ІСД, якою тоді керував Є. Щербань, і багато чого іншого, натомість із неприхованою жагою витягує фальшиві покази із злочинця, кримінального авторитета і учасника бандитських сходок тих часів, який навіть не знайомий ані з Лазаренком, ані з Тимошенко?

Відкидаючи можливість залучити до свідчень безпосередніх учасників тих подій, бо їхні показання небажані, суд і обвинувачення залучають людину, яка щось десь чула від бандитів таких як він сам, мертвих на сьогодні.

Тобто ми разом з усією світовою спільнотою побачили справжнє обличчя бандитської влади, яка відроджує тотальний бандитизм, поводячи себе по-бандитськи, захищаючи бандитів та довіряючи тільки їм.

Економлячи на доставці Ю.В. Тимошенко до суду і обмежуючи у такий спосіб її права, влада тринькає гроші платників податків на випестування лжесвідків, протизаконні дії суду, «Грифону» і «Беркуту», завданням яких є заткнути рота навіть народним депутатам України, за кожним з яких майже дві сотні тисяч виборців та тих ЗМІ, які здатні донести до громадян істину.

До речі, у всій цій камарильї не зайвим буде звернути увагу, що вся істерія Генеральної прокуратури із загостренням питань причетності Ю.В. Тимошенко до вбивства Є. Щербаня з прямими погрозами довічним ув’язненням виникла негайно після передачі Януковичу її останнього відкритого листа – цей факт ні про що не свідчить?

 

Народний депутат України

VI скликання                                                                                    О. Тищенко

 

Біографія

Статистика