Дивні підрахунки влади

Голова фракції «Партії регіонів» підрахував, що за 15 днів (станом на 18.02.2013 р.) держава витратила на непрацюючий парламент 34,5 млн. грн. в наслідок безстрокового блокування трибуни ВРУ опозиційними депутатами.

З його наперсткової логіки таке повідомлення має зганьбити опозицію, яка мовляв заважає охочим до плідної роботи регіоналам працювати на користь громадянам. Цей натяк та всім зрозумілий підтекст свідчить про те, що у провладної більшості цілком випарувалося державне мислення.

Адже саме вони грубо потураючи і порушуючи Конституцію України, в супереч волі переважної більшості населення, вперто намагаються порушувати її і далі. Та ж сама Конституція не забороняє радикальних дій меншості (якими є й блокування), якщо будь-ким відверто порушуються норми Закону.

В цивілізованих країнах під час загальнонаціональних страйків часом виникають мільярдні збитки, але влада ніколи не звинувачує в цьому протестуючих, а весь час намагається шляхом діалогу знайти прийнятний для обох сторін вихід і всі негаразди приймає на свій рахунок, як за помилку в управлінні і обов’язково робить з цього висновки на майбутнє.

Повертаючись до нашого варіанту де вихід примітивно простий, і навіть домовлятися ні про що не треба, а просто почати виконувати закладені в Конституції норми, влада не тільки не веде жодних перемовин з тими, хто вимагає від неї елементарного порядку, а ще й провокує на ескалацію подальшого протистояння та марнотратства і зухвало та цинічно перекладає провину з хворої голови на здорову. При цьому, нові підрахуї вимагають позбавити заробітної плати не своїх, а тільки опозиційних депутатів. І так завжди. Самі нагадять, а обмазують інших…

 

Народний депутат України

VI скликання                                                                                                О. Тищенко

 

Біографія

Статистика